رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


کاوه مدنی به ایران برنگشت، استعفا داد!

‍ کاوه مدنی به ایران برنگشت، استعفا داد! «کاوه مدنی» معاون سازمان محیط زیست که در زمان انتشار عکس‌های جنجالی او از سوی برخی رسانه های تندرو، در سفر خارج از ایران بود، به کشور برنگشت. به گزارش انصاف نیوز، مدنی پس از انتشار تصاویر و حمله‌های رسانه‌های تندرو به او، در حالی که در […]

‍ کاوه مدنی به ایران برنگشت، استعفا داد!

«کاوه مدنی» معاون سازمان محیط زیست که در زمان انتشار عکس‌های جنجالی او از سوی برخی رسانه های تندرو، در سفر خارج از ایران بود، به کشور برنگشت.

به گزارش انصاف نیوز، مدنی پس از انتشار تصاویر و حمله‌های رسانه‌های تندرو به او، در حالی که در سفر کاری در خارج کشور بود، از همانجا استعفا داد و استعفای او پذیرفته شد.

محمود صادقی، نماینده‌ی تهران نیز در این باره در توییتر نوشت: «‏امروز از یک منبع موثق شنیدم ‎کاوه مدنی معاون سازمان حفاظت محیط زیست، ایران را ترک کرده است. همسر او نیز که ممنوع الخروج شده بود با رفع ممنوع الخروجی کشور را ترک کرد. درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور!»

دکتر کاوه مدنی، استاد مدیریت محیط زیست امپریال کالج لندن مدت کوتاهی معاون سازمان محیط زیست بود و از او به عنوان متخصصی برجسته و شناخته شده در این حوزه نام می‌برند.