رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


سرنوشت دختر ۵ ساله اصفهانی افتاده در چاه فاضلاب مشخص شد

طی ۲۴ ساعت گذشته ویدیوی دختر بچه اصفهانی سر و صدای بسیار زیادی به راه انداخت. بسیاری در شبکه های اجتماعی نسبت به این ویدیو واکنش نشان داده و پیگیر حال دختربچه شدند. این ویدیوی جنجالی چگونگی به چاه انداختن دختربچه توسط یک پسر نوجوان را نشان می دهد. بر طبق شنیده ها این پسر […]

طی ۲۴ ساعت گذشته ویدیوی دختر بچه اصفهانی سر و صدای بسیار زیادی به راه انداخت. بسیاری در شبکه های اجتماعی نسبت به این ویدیو واکنش نشان داده و پیگیر حال دختربچه شدند.

این ویدیوی جنجالی چگونگی به چاه انداختن دختربچه توسط یک پسر نوجوان را نشان می دهد. بر طبق شنیده ها این پسر نوجوان پسر عموی دختربچه بوده. او بعد از اینکه مطمئن می شود در آن حوالی کسی نیست درب چاه فاضلاب را گشوده و دختر عموی کم سن و سال خود را به داخل آن می اندازد!

با پیگیری ها مشخص شد این دختربچه ۵ ساله اصفهانی توسط همسایه ها نجات پیدا کرده است.

از سرنوشت پسرعموی این دختر و نیز انگیزه کار عجیب او هنوز اطلاعی در دست نیست.

اطلاعیه روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان مبنی بر خبر به چاه انداختن کودک خردسال در محله حسین آباد توسط پسر عمویش
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث وفوریت های پزشکی اصفهان تا کنون هیچ درخواست امداد خواهی در مورد حادثه فوق در مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان ثبت نشده است و هرگونه خبر در مورد این حادثه به نقل از روابط عمومی اصفهان تکذیب می گردد.

به محض دریافت اخبار کاملتر درباره علت وقوع این حادثه در همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.