رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


مصاحبه های زنجیره ای پیام رسانهای داخلی برای حذف رقیب!

مصاحبه های زنجیره ای پیام رسانهای داخلی برای حذف رقیب! پیام رسان های داخلی که با وجود حمایت های همه جانبه دولت و برخی نهادها همچنان با بحران جذب کاربر مواجه هستند، شیوع اظهارات عجیب و غیر واقعی در خصوص هاتگرام و تلگرام طلایی را کلید خورده است. مدیران برخی پیام رسان های داخلی این […]

مصاحبه های زنجیره ای پیام رسانهای داخلی برای حذف رقیب!

پیام رسان های داخلی که با وجود حمایت های همه جانبه دولت و برخی نهادها همچنان با بحران جذب کاربر مواجه هستند، شیوع اظهارات عجیب و غیر واقعی در خصوص هاتگرام و تلگرام طلایی را کلید خورده است.

مدیران برخی پیام رسان های داخلی این روزها در مصاحبه‌هایی زنجیره ای و هدفمند با هدف بزرگ‌نمایی کلاینت‌های هاتگرام و تلگرام طلایی، موضوع پول مجازی را برجسته می‌کنند تا مسیر را برای حذف این پیام رسان کلاینت بومی مورد علاقه مردم و فعالیت خود هموار کنند.

این در حالی است که چندی پیش در اطلاعیه تلگرام آمده بود که “پول مجازی تلگرام” شامل ۶ کشور تحریمی ازجمله ایران نمی‌شود؛ درواقع تلگرام به افرادی که تحت تحریم های سازمان ملل، اتحادیه اروپا، آمریکا و یا انگلستان قرار دارند، اجازه نمی‌دهد که در ارائه اولیه سکه در شبکه باز تلگرام مشارکت کنند. به این ترتیب ایرانیان نمی‌تواند پول مجازی “گرام” که توسط تلگرام توسعه داده شده را خریداری کنند و چنانچه “گرام” از طریق کاربران ایرانی تبادل شود، تلگرام با جرایم سخت نقض تحریم رو به رو می شود.
همچنین تلگرام چندی قبل در پیش فروش “پول مجازی تلگرام” رسما اعلام کرد بصورت محدود به افراد خاصی این ارز را فروخته و فعلا برنامه ای برای عرضه عمومی آن ندارد!

مدیر یک پیام رسان داخلی اخیرا گفته است: ربات‌ها زمینه‌چینی برای خرید طلای مجازی تلگرام می‌کنند و این قسمت ترسناک برای کشور ما خواهد بود زیرا به محض فعال شدن نامحسوس امکان خرید و فروش طلایی مجازی در بات‌ها، به احتمال زیاد در کمتر از چند روز میلیاردها تومان پول کشور به واسطه بات‌های خرید و فروش طلا تبدیل به طلای مجازی شود لذا باید هوشیارانه و با دقت‌نظر به دنبال راهکاری برای آماده شدن جهت مقابله با این اقدامات بود.
او درباره اینکه آیا این ربات‌ها و در آینده ارز رمزنگاری شده تلگرام «گرام» قابلیت فعالسازی روی پوسته‌های ایرانی نظیر “هاتگرام” و “تلگرام طلایی” را هم دارد، گفت: بله؛ درباره قابلیت پرداخت که اخیراً ایجاد شده روی پوسته‌های ایرانی نیز اعمال شده است.

این اظهارات در حالی مطرح میشود که طبق بررسی کارشناسان سایبری اساسا فعال شدن سکه تلگرامی بر روی هاتگرام و تلگرام طلایی غیر ممکن است!