رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


خون‌گیری مشکوک و مشترک از دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در قزوین

خون‌گیری مشکوک و مشترک از دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در قزوین خون گیری از دانش‌آموزان دختر مدرسه‌ای در تاکستان قزوین به بهانه آزمایش قند خون توسط فردی ناشناس موجب تحصن خانواده‌های این دانش‌آموزان در شبکه بهداشت تاکستان شد. این فرد در پوشش نیروهای هلال احمر اقدام به این عمل کرده است. مدیر روابط عمومی هلال […]

خون‌گیری مشکوک و مشترک از دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در قزوین

خون گیری از دانش‌آموزان دختر مدرسه‌ای در تاکستان قزوین به بهانه آزمایش قند خون توسط فردی ناشناس موجب تحصن خانواده‌های این دانش‌آموزان در شبکه بهداشت تاکستان شد.

این فرد در پوشش نیروهای هلال احمر اقدام به این عمل کرده است.

مدیر روابط عمومی هلال احمر استان قزوین:

این فرد نه امدادگر و نه عضو فعال هلال احمر بوده است فقط در یک بازده زمانی دوره‌ای از کلاس‌های هلال احمر را گذرانده ولی آموزش هایش کامل نبوده است.

این فرد که خود دانش‌آموز و در مقطع دبیرستان بوده شناسایی و به پلیس معرفی شد و در حال حاضر هلال احمر از وی شکایت کرده است.

همچنین مسئله خون‌گیری نبوده و تنها تست قند خون گرفته شده است.

محمود محمدی‌نسب دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در این رابطه گفت:

به مسئولین هلال احمر قزوین اعلام شد که گزارش کاملی در این زمینه به ما ارائه دهند و در حال حاضر حراست مشغول پیگیری این قضیه است.

در حال حاضر جزئیاتی در این زمینه به من واصل نشده ولی باید منتظر بمانیم تا بررسی‌های دقیقی صورت گیرد. با این حال اگر خبر کذب باشد ما قطعا در هلال احمر مدعی خواهیم بود و به دلیل مخدوش شدن اعتماد مردم به این سازمان پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

فردی که دست به چنین عملی زده تنها دوره ۲۲ ساعته در جمعیت هلال احمر که آموزش همگانی بوده طی کرده و هیچ رابطه استخدامی با این جمعیت نداشته است./فارس