رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


فال روز یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸

متولدین فروردین ماه شما معمولاً به دلیل راحت گرفتن زندگی در نزد دیگران محبوب هستید اما به یاد داشته باشید که همیشه خوش قلب ها نیز ممکن است دچار استرس و فشار زندگی شوند. بیش از حد به دیکران میدان ندهید و اجازه ندهید که در زندگی شما دخالت کنند. شاید این افراد بخواهند خوش […]

متولدین فروردین ماه

شما معمولاً به دلیل راحت گرفتن زندگی در نزد دیگران محبوب هستید اما به یاد داشته باشید که همیشه خوش قلب ها نیز ممکن است دچار استرس و فشار زندگی شوند. بیش از حد به دیکران میدان ندهید و اجازه ندهید که در زندگی شما دخالت کنند. شاید این افراد بخواهند خوش بینی شما نسبت به آینده را کمرنگ کنند. مراقبت چنین افرادی باشید. اگر مردم از شما عبور می کنند و شما را نادیده می گیرند، بهتر است که عکس العمل نشان ندهید تا بیشتر از همیشه قوی به نظر برسید. به خودتان اجازه عصبانی شدن یا کلافگی را ندهید، زیرا دیگران ارزش عصبانیت شما را ندارد. اگر متاهل هستید، به زودی بچه دار خواهید شد. این بچه می تواند دنیای شما را زیباتر کند و موفقیت ها و خوش شانسی های زیادی را با خود به زندگی شما بیاورد.

متولدین اردیبهشت ماه

امروز خودتان را به آرامش دعوت کنید. شاید به یکباره همه مشکلات دست به دست هم بدهند که شما را ناامید کنند. وارد بحث های غیر منتظر نشوید و خودتان را درگیر نکنید. این بحث و جدل های بی مورد تنها انرژی شما را می گیرد، در حالی که هیچ سود و منفعتی نخواهد داشت. انرژی زیاد شما به یک برنامه ریزی دقیق نیز نیاز دارد تا در راه درستی خرج شود. پس مراقب باشید که انرژی خود را هدر ندهید، زیرا می توانید با بکارگیری آن به موفقیت نزدیک تر شوید. برای پیش بردن اهداف و کارهای تان با خانواده خود بیشتر در ارتباط باشید و از مشورت با آنها استفاده کنید. اگر دید مثبتی به آینده داشته باشید کارهایتان بهتر از قبل پیش خواهد رفت. به فرزندان خود بیشتر توجه کنید و پای درد و دلشان بنشینید. سعی کنید که با آنها دوست باشید و تا جاییکه می توانید درکشان کنید.

متولدین خرداد ماه

ممکن است در محل کار افرادی وجود داشته باشند که بخواهند کار شما را مختل کنند و یا در نزد رئیس خود شیرینی کنند. بهتر است که به این افراد حقیر توجه نکنید، زیرا توجه به آنها تمرکز شما را در کار از بین می برد. شاید خودتان هم هنوز ندانید که از زندگی چه می خواهید. امروز زمان آن است که در مورد علایق و رویاهای خود فکر کنید و حتی آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. سعی کنید که از رژیم های غذایی سالم تری استفاده کنید و هر ماه وضعیت بدنی خود را چک کنید. اگر چاق هستید با دکتر خود برای یک رژیم غذایی مناسب و ورزش مناسب مشورت کنید. نسبت به آینده و زندگی مشترک بیش از قبل فکر کنید و خودتان را درگیر تحصیل و شغل نکنید

متولدین تیر ماه

امروز برای شما و همکارانتان در محل کار روز پرفشاری خواهد بود. بیش از حد خیال بافی نکنید و کمی هم دست به عمل بزنید. شما در مواقع حساس بسیار هوشمندانه عمل می کنید و بیش از حد احساساتی نمی شوید. همین امر باعث می شود که بهترین تصمیمات را بگیرید. تا جاییکه دیگران در تصمیم گیری هایشان از شما مشورت می گیرند. بهتر است برای آرامش بیشتر، امروز را در خانه خود سپری کنید. لحظات آرامی که در خانه دارید می تواند روح شما را دوباره سرشار از عشق کند. اگر مجرد هستید، شانس اینکه امروز همسر آینده خود را ملاقات کنید وجود خواهد داشت. پس سعی کنید که با ظاهر مرتب و آراسته ای بیرون بروید. اما از شخصیت واقعی خود فاصله نگیرید. امروز روز خوش شانسی شما خواهد بود. پس با دید مثبت و پر انرژی به کارهایتان برسید.

متولدین مرداد ماه

اگرچه که ارزش های جهان همیشه برای همگان یکسان و پایدار نیست، اما ماهیت شما هم به همان گونه تغییر پذیر است. موفقیت واقعی در زندگی زمانی حاصل می شود که با خودتان روراست باشید. مطمئن باشید که اتفاقات بسیار بد برای شما پیش نخواهد آمد و تعادلی که اکنون در زندگی دارید، از بین نمی رود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بیشتر از قبل بخشنده و مهربان باشید. امروز افرادی بر سر راه شما قرار می گیرند که در موقعیت آینده شما نقش خواهند داشت. پس تا جایی که می توانید هوشیارانه عمل کنید. زمان هایی را با خودتان به تنهایی سپری کنید و در مورد افکار و علایق خود بیشتر از قبل فکر کنید.

متولدین شهریور ماه

اگرچه که ارزش های جهان همیشه برای همگان یکسان و پایدار نیست، اما ماهیت شما هم به همان گونه تغییر پذیر است. موفقیت واقعی در زندگی زمانی حاصل می شود که با خودتان روراست باشید. مطمئن باشید که اتفاقات بسیار بد برای شما پیش نخواهد آمد و تعادلی که اکنون در زندگی دارید، از بین نمی رود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بیشتر از قبل بخشنده و مهربان باشید. امروز افرادی بر سر راه شما قرار می گیرند که در موقعیت آینده شما نقش خواهند داشت. پس تا جایی که می توانید هوشیارانه عمل کنید. زمان هایی را با خودتان به تنهایی سپری کنید و در مورد افکار و علایق خود بیشتر از قبل فکر کنید.

متولدین مهر ماه

برنامه ریزی های تان نباید به قدری سخت باشد که نتوانید از پس آنها بر بیایید. امروز فکر کنید که همگی قابل اعتماد هستند و به دیگران اعتماد کنید و حس بدبینی را در خود برطرف کنید. زیرا به آن نیاز دارید. به قدرتی که دارید تکیه کنید. علایق شما باعث ایجاد خلاقیت خواهد شد و همین خلاقیت باعث می شود که بیشتر از قبل بدرخشید. امروز می توانید با سخنرانی در جنع بدرخشید و تحسین دیگران را بر بیانگیزید. شاید دلخوری بین شما و همسرتان پیش آمده باشد که بهتر است خودتان برای رفع آن پیش قدم شوید. متانت و صبوری دو عامل مهم در موفقیت شما می باشند. پس آنها را حفظ کنید.

متولدین آبان ماه

امروز باید بیشتر مراقب مصرف داروهای تان باشید. سعی کنید که برنامه های خود را به تاخیر نیندازید، زیرا در نهایت باید آنها را جبران کنید که همین امر کار شما را سخت می کند. بیشتر مراقب بدن خود باشید. شاید قصد داشته باشید که در آینده پولتان را پس انداز کنید اما بهتر است پس انداز را از همین امروز شروع کنید. علاقه و احساس قلبی شما بیشتر از آنچه که خودتان فکر کنید ارزشمند است. خودتان را برای اشتباهاتی که در روابط با دوستان داشته اید سرزنش نکنید. شما انسانی مهربان و خونگرم هستید. مطمئن باشید که امردز نتیجه مهربانی و حسن نیستتان را از جهان خواهید گرفت.

متولدین آذر ماه

پیشنهادات هوشمندانه به شما اجازه می دهد که بتوانید کمی جلوتر از جایی که الان هستید را ببینید. کاری را که شروع کرده اید مرور کنید و نگاهی به آن بیاندازید. شرایط ناخوشایند می تواند نتایج مثبتی را پیش روی شما قرار دهد، کافی است که کمی خوش بین باشید. نتایجی که به دست می آورید برای شما کمی ناخوشایند است، اما در هر حال امید خود را از دست ندهید. امروز قراردادهایی خواهید بست که برای شما بسیار خوش یمن است. اما سعی کنید که منافع طرف مقابل را نیز در نظر بگیرید. مدیریت روابط بیشتر در دست شماست، بد نیست که امروز کمی بیشتر به همسرتان میدان بدهید و از او نیز نظرخواهی کنید. او حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت که شما متوجه بسیاری از مسائل می کند.

متولدین دی ماه

شاید زندگی شما بیش از حد بدون هیجان باشد. به طوری که به راحتی می توانید آینده آن را حدس بزنید. این موضوع نشان می دهد که بیش از حد خسته و کلافه هستید و نمی دانید که چه می خواهید. به قلبتان رجوع کنید و مروری بر روی علایق خود داشته باشید. امروز بهترین روز برای شروع یک ورزش جدید است تا انرژی و انگیزه را دوباره به شما بازگرداند. مراقب باشید که بیش از حد زمان تان را صرف استفاده از موبایل و تکنولوژی های دیگر نکنید. با این کار خستگی بدنی بیش از حد به شما غلبه می کند. پاهای شما بسیار پر قدرت و پر انرژی هستند. تنها راه تخلیه انرژی از آنها این است که در ورزش آنها را به کار بگیرید. در مورد تحصیل فرزندانتان کمی بیشتر مراقب باشید و سعی کنید که نیازهایشان را جویا شوید و امکانات لازم را برایشان فراهم کنید

متولدین بهمن ماه

امروز روز خوش شانسی است و می توانید زمان بیشتری را به تنهایی با خودتان برقرار کنید. از هوای تازه استفاده کنید و سعی کنید که روح و جسمتان را جان تازه ببخشید. خوراکی های سالم و مفید مصرف کنید. موقعیت های پر فشار و استرس آور در خانه و محل کار ممکن است که اتفاقات جدیدی را در زندگی شما رقم بزند. صبر و بردباری باعث موفقیت شما خواهد شد. امروز بهتر است که توقع خود را از دیگران پایین بیاورید و از آنها بیش از مطالبه نداشته باشید. این کار باعث می شود که دیگران از شما فاصله بگیرند و علاقه ای به گذراندن وقت در کنار شما نداشته باشند .

متولدین اسفند ماه

امروز بهترین روز برای آغاز دوباره است. شما امروز کاملا می دانید که چه چیزهایی درست هستند و می توانند به شما کمک کنند تا به علایق خود و رویاهایتان دست پیدا کنید. تمرکز خود را نسبت به کارهایی که دارید معطوف کنید و بیش از حد وارد مسائل حاشیه ای نشوید. انرژی امروز شما می تواند برای خرید کردن و یا فروشندگی نیز مفید باشد و باعث شود که مشتریان زیادی را پیدا کنید که با قیمت مناسبی از شما خرید کنند و به سود شما کمک کند. شاید عصر امروز اتفاقی بیفتد که شما را وادار به تصمیم گیری کند. بهتر است که عجولانه رفتار نکنید و در صورت امکان با دیگران نیز مشورت کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید. اگر مجرد هستید، زمان مناسبی است که به کیس های مورد نظر فکر کنید و علایق و ویژگی های آن ها را مورد بررسی قرار دهید./نمناک