رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


رایگان شدن اینترنت شاد بر عهده وزارت ارتباطات است

رایگان شدن اینترنت شاد بر عهده وزارت ارتباطات است محمود حبیبی، مدیرکل فناوری : رایگان شدن اینترنت شاد در اختیار آموزش و پرورش نیست و وزارت ارتباطات باید این موضوع را به اپراتور‌ها ابلاغ کند تا با در نظر گرفتن شیوه‌نامه‌های موجود پیگیری‌های لازم انجام شود که البته این کار نیازمند انجام فرایند اداری است. […]

رایگان شدن اینترنت شاد بر عهده وزارت ارتباطات است

محمود حبیبی، مدیرکل فناوری :

رایگان شدن اینترنت شاد در اختیار آموزش و پرورش نیست و وزارت ارتباطات باید این موضوع را به اپراتور‌ها ابلاغ کند تا با در نظر گرفتن شیوه‌نامه‌های موجود پیگیری‌های لازم انجام شود که البته این کار نیازمند انجام فرایند اداری است.

این سیم‌کارت صرفا برای تامین امنیت دانش‌آموزان در فضای مجازی است و خانواده‌هایی که دغدغه دارند و نمی‌خواهند فرزندشان به همه محتوای موجود در اینترنت دسترسی داشته باشد می‌توانند از سیم‌کارت شاد استفاده کنند.

سیم کارت توسط اپراتور ارائه می‌شود و خدمات دسته بندی مختلفی دارد که در این بین استفاده از سامانه شاد رایگان خواهد بود، اما استفاده‌های دیگر شرایط متفاوتی خواهد داشت.

دانش‌آموزانی که سال گذشته به عضویت شاد در آمده بودند، در احراز هویت مشکلی ندارند، اما با توجه به کلاس بندی‌هایی که تغییر کرده است، این اطلاعات به تدریج در سناد و شاد بارگذاری خواهد شد.