رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


دستور رهبر انقلاب: برخی سفرها در شرایط کرونا باید ممنوع شود

دستور رهبر انقلاب: برخی سفرها در شرایط کرونا باید ممنوع شود تاکید جدی رهبر انقلاب درباره ضوابط اجرایی در شرایط کرونا و تجلیل از متدینین و عزاداران که ضوابط را دقیق رعایت کردند رهبر انقلاب، صبح امروز: ضابطه‌گذاری‌ها بایستی حاکمیتی و الزامی باشد. این را من از مدتها پیش البته به رئیس‌جمهور محترم و به […]

دستور رهبر انقلاب: برخی سفرها در شرایط کرونا باید ممنوع شود

تاکید جدی رهبر انقلاب درباره ضوابط اجرایی در شرایط کرونا و تجلیل از متدینین و عزاداران که ضوابط را دقیق رعایت کردند

رهبر انقلاب، صبح امروز:
ضابطه‌گذاری‌ها بایستی حاکمیتی و الزامی باشد. این را من از مدتها پیش البته به رئیس‌جمهور محترم و به مسئولین محترم هم گفته‌ام که بایستی الزام بشود.

یک مواردی هست که بعضی از فعالیتها بایستی تعطیل بشود، بعضی از سفرها بایستی ممنوع بشود؛ همچنان‌که ملاحظه کردید، سفر اربعین را مردم متدین و مؤمن ما پذیرفتند؛ گفتیم نروید به طرف مرز، نرفتند؛ این خیلی مهم است.

در قضیه‌ی عزاداری‌ها ستاد ملی مبارزه‌ی با این بیماری ضابطه معیّن کرد، مردم مؤمن و متدین که پایبندند، ضابطه را دقیق رعایت کردند. این باید در زمینه‌های گوناگون تسرّی پیدا کند و بایستی اجباری و الزامی بشود.

جلوی بعضی از سفرها واقعاً باید گرفته بشود، گاهی بعضی از سفرها موجب میشود که شیوع بی‌محابا و بدون قابلیت کنترل انجام بگیرد که واقعاً مایه‌ی تأسف است. ۹۹/۷/۲۱