رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


قهرمانی: می‌خواستند نماینده دادستان را عوض کنند

قهرمانی: می‌خواستند نماینده دادستان را عوض کنند نماینده دادستان: امامی می‌گوید که رسانه‌ها علیه او هستند؛ همین الان مدیر رسانه‌ای امامی در جلسه دادگاه حضور دارد؛ مدیر رسانه‌ای امامی از محل تسهیلات، کلیپ‌ها و توئیت‌هایی علیه دادسرا و نماینده دادستان منشتر می‌کند. همسر اول اقای امامی را دعوت کردیم و اظهارات او را گرفتیم؛ امامی […]

قهرمانی: می‌خواستند نماینده دادستان را عوض کنند

نماینده دادستان:
امامی می‌گوید که رسانه‌ها علیه او هستند؛ همین الان مدیر رسانه‌ای امامی در جلسه دادگاه حضور دارد؛ مدیر رسانه‌ای امامی از محل تسهیلات، کلیپ‌ها و توئیت‌هایی علیه دادسرا و نماینده دادستان منشتر می‌کند.

همسر اول اقای امامی را دعوت کردیم و اظهارات او را گرفتیم؛ امامی علیه من شکایت کرد که از سوی مراجع قضایی بررسی شد و منع تعقیب خورد.

او این شکایت را مطرح کرد تا پای من را از پرونده بیرون بکشد، کار غیراخلاقی و اعلام کرد من با همسر اول ایشان رابطه دارم؛ امامی با بداخلاقی این اتهام را مطرح کرد.

حدود ۴ ماه این کار را تعطیل کردم و از همه قضات و ضابطین درخواست کردم تا سختگیرانه این اتهام را پیگیری کنند و چنانچه موضوعی است، برخورد کنند؛ هر کاری کردند تا فقط قهرمانی نباشد؛ زمانی هم قتل مرحوم حاجیان را به من منتسب کردند.