رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


تحقیق و تفحص مجلس از ترخیص کامیون های دست دوم از گمرگ

تحقیق و تفحص مجلس از ترخیص کامیون های دست دوم از گمرگ عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور رئیس جمهور برای ترخیص کامیونهای دست دوم از گمرگ گفت: واردات کامیونهای دست دوم و کامیونهایی که سه سال در گمرگ مانده اند، خسارت بزرگی برای اقتصاد کشور است. علیرضا ورناصری نماینده مسجد […]

تحقیق و تفحص مجلس از ترخیص کامیون های دست دوم از گمرگ

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور رئیس جمهور برای ترخیص کامیونهای دست دوم از گمرگ گفت: واردات کامیونهای دست دوم و کامیونهایی که سه سال در گمرگ مانده اند، خسارت بزرگی برای اقتصاد کشور است.
علیرضا ورناصری نماینده مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:‌ در صورت ترخیص کامیونهای دست دوم از گمرگ قطعا مجلس از این موضوع تحقیق و تفحص خواهد کرد.
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پنچ شنبه ۱۳ آذر از آغاز ترخیص کامیون‌های دست دوم اروپایی به دستور رئیس جمهور خبر داد و گفت: ترخیص کامیون‌های وارداتی با موافقت و دستور رئیس‌جمهور به وزیر صمت و رئیس کل بانک‌ مرکزی انجام می‌شود.
رئیس‌جمهور در نامه‌ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی دستور داد تا این وزارتخانه مجوز ترخیص کامیون‌های ۳ سال ساخت و رسوبی را به گمرک اعلام کند تا واردکنندگان بتوانند فرآیند نوسازی ناوگان باری جاده‌ای را تکمیل کنند.