رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


تزریق واکسن کرونا به بایدن و همسرش

تزریق واکسن کرونا به بایدن و همسرش جو بایدن و همسرش روز دوشنبه به یک بیمارستان در ایالت دلاویر رفتند و برای اطمینان بخشی مردم آمریکا از واکسن‌های توزیع شده در سراسر آمریکا، واکسن تزریق کردند. بایدن پس از واکسیناسیون گفت هیچ جای نگرانی نیست. رئیس جمهوری منتخب آمریکا از واکسن فایزر و بیوان تک […]

تزریق واکسن کرونا به بایدن و همسرش

جو بایدن و همسرش روز دوشنبه به یک بیمارستان در ایالت دلاویر رفتند و برای اطمینان بخشی مردم آمریکا از واکسن‌های توزیع شده در سراسر آمریکا، واکسن تزریق کردند.

بایدن پس از واکسیناسیون گفت هیچ جای نگرانی نیست. رئیس جمهوری منتخب آمریکا از واکسن فایزر و بیوان تک استفاده کرد و شبکه‌های مختلف خبری هم آن را به صورت علنی پخش کردند.

پیش از بایدن، مایک پنس معاون اول ترامپ، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان و تنی دیگر از اعضای کنگره آمریکا این واکسن را دریافت کرده‌اند.

علاوه بر این شرکت، واکسن مادرنا هم توانسته است تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا را برای استفاده افراد بالای ۱۸ سال و در شرایط اضطراری دریافت کند. در حال حاضر، کادر درمانی و کسانی که بیشترین مواجهه را با بیماران کرونایی دارند، در اولویت دریافت این واکسن‌ها قرار دارند.

ایالات متحده تاکنون نزدیک به ۱۸ میلیون مبتلا به کرونا را شناسایی کرده و آمار جانباختگان ناشی از این بیماری هم به حدود ۳۲۰ هزار نفر رسیده است./ایرنا