رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


واکنش وزارت بهداشت به خونریزی پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک

واکنش وزارت بهداشت به خونریزی پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک کیانوش جهانپور، مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان: یکی از همکاران پزشک ما در گناباد پس از تزریق واکسن روسی دچار علائم گوارشی و در پی آن نیز در مدفوع او ‌خون دیده شد. به طور کلی هر […]

واکنش وزارت بهداشت به خونریزی پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک

کیانوش جهانپور، مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

یکی از همکاران پزشک ما در گناباد پس از تزریق واکسن روسی دچار علائم گوارشی و در پی آن نیز در مدفوع او ‌خون دیده شد.

به طور کلی هر واکسنی دارای عوارضی است و این موضوع بعید و دور از انتظار نیست؛ اما بروز علایم گوارشی پس از تزریق واکسن بسیار نادر است، اما بعید نیست.

در حال حاضر بروز عوارض گوارشی در همکار پزشک در حال بررسی است و هنوز مشخص نیست که این عوارض مربوط به تزریق واکسن است یا نه.

امروز اخباری مبنی بر خونریزی داخلی شدید پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک در شهر گناباد، منتشر شده بود که حکایت از بستری شدن این پزشک در بیمارستان داشت.