رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


۹۴ میلیون تومان بدهید و بازی نخست رونالدو را در اولدترافورد ببینید!

۹۴ میلیون تومان بدهید و بازی نخست رونالدو را در اولدترافورد ببینید! کمتر رکوردی وجود دارد که فوق ستاره پرتغالی در طول دوران حضورش در میدانهای مختلف فوتبالی نشکسته باشد و حالا نوبت به شکست رکورد قیمت بلیت مسابقات هم رسیده است. بلیت اولین بازی کریستیانو رونالدو در بازگشت مجدد به لباس منچستر یونایتد، قیمتی […]

۹۴ میلیون تومان بدهید و بازی نخست رونالدو را در اولدترافورد ببینید!

کمتر رکوردی وجود دارد که فوق ستاره پرتغالی در طول دوران حضورش در میدانهای مختلف فوتبالی نشکسته باشد و حالا نوبت به شکست رکورد قیمت بلیت مسابقات هم رسیده است. بلیت اولین بازی کریستیانو رونالدو در بازگشت مجدد به لباس منچستر یونایتد، قیمتی فضایی پیدا کرده است!

طبق اعلام رسانه‌ ها، اولین دیداری که رونالدو با پیراهن منچستر یونایتد در آن بازی خواهد کرد، دیدار مقابل نیوکاسل خواهد بود و هواداران منچستر یونایتد می‌ توانند در اولدترافورد شاهد حضور این فوق ستاره باشند؛ اما طبق اعلام تایمز، قیمت بلیت این دیدار در برخی از سایت‌ های فروش بلیت مسابقات لیگ برتر به ۲۵۰۰ پوند رسیده است!

با محاسبه قیمت پوند به ریال (۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان) بلیت این بازی به پول ایران چیزی در حدود ۹۳ میلیون و هفتصد هزار تومان (نزدیک به ۹۴ میلیون تومان) خواهد شد.