رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


لایحه بودجه ۱۴۰۱ با اصلاحات ساختاری تقدیم مجلس می‌شود

لایحه بودجه ۱۴۰۱ با اصلاحات ساختاری تقدیم مجلس می‌شود محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با معاون سازمان برنامه و بودجه گفت: در این جلسه احکام اقتصادی بودجه ۱۴۰۱ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سازمان برنامه و بودجه به دنبال اصلاح […]

لایحه بودجه ۱۴۰۱ با اصلاحات ساختاری تقدیم مجلس می‌شود

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با معاون سازمان برنامه و بودجه گفت: در این جلسه احکام اقتصادی بودجه ۱۴۰۱ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سازمان برنامه و بودجه به دنبال اصلاح اساسی ساختار بودجه است.

دولت باید لایحه بودجه را ۱۵ آذر به مجلس تقدیم کند و در این جلسه تأکید شد دولت در موعد مقرر لایحه بودجه را به مجلس ارائه کند.

تلاش دولت و مجلس آن است که اصلاح ساختار بودجه محقق شود و دولت سیزدهم هم قرار است لایحه بودجه ۱۴۰۱ را با اصلاحات ساختاری تقدیم مجلس شورای اسلامی کند.

جلسات مشترک دولت و مجلس شورای اسلامی برای اصلاح ساختاری بودجه برگزار خواهد شد و ما به دنبال آن هستیم که بودجه ۱۴۰۱ از حیث ساختاری با بودجه‌های گذشته تفاوت جدی داشته باشد و دولت و مجلس در این زمینه متفق القول هستند.