رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


دولت «لایحه حذف ارز ۴۲۰۰تومانی» را پس گرفت

دولت «لایحه حذف ارز ۴۲۰۰تومانی» را پس گرفت احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کمیسیون اعلام کرد، با توجه به تصمیم دولت برای استرداد لایحه دو فوریتی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، این لایحه از چرخه بارگذاری در سامانه قوانین خارج شد. در صورت تصویب نهایی لایحه «تامین مطمئن […]

دولت «لایحه حذف ارز ۴۲۰۰تومانی» را پس گرفت

احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کمیسیون اعلام کرد، با توجه به تصمیم دولت برای استرداد لایحه دو فوریتی حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، این لایحه از چرخه بارگذاری در سامانه قوانین خارج شد.

در صورت تصویب نهایی لایحه «تامین مطمئن کالاهای اساسی، نهاده‌های دامی، دارو و تجهیزات پزشکی و سیاست‌های جبرانی برای حمایت از معیشت اقشار آسیب‌پذیر» ارز ۴۲۰۰ حذف می‌شد و دولت در قالب کارت اعتباری از اقشار آسیب پذیر برای خرید کالاهای اساسی حمایت می‌کرد.

حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز در گفتگو با مهر از تقاضای بازگشت لایحه دو فوریتی «تامین مطمئن کالاهای اساسی، نهاده‌های دامی، دارو و تجهیزات پزشکی و سیاست‌های جبرانی برای حمایت از معیشت اقشار آسیب‌پذیر» برای حذف ارز ترجیحی اعلام بی اطلاعی کرد.