رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


ادعای وزیر ارتباطات: نگرانی کسب‌وکارها را درباره طرح صیانت برطرف کردیم

ادعای وزیر ارتباطات: نگرانی کسب‌وکارها را درباره طرح صیانت برطرف کردیم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفته ما نگرانی‌های متخصصان و کسب‌وکارها را برطرف کرده و چارچوب‌های لازم را برای شفاف شدن فضا پیش‌بینی کردیم، اما درنهایت نمایندگان مجلس درباره آن تصمیم‌گیری می‌کنند. عیسی زارع‌پور در […]

ادعای وزیر ارتباطات: نگرانی کسب‌وکارها را درباره طرح صیانت برطرف کردیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفته ما نگرانی‌های متخصصان و کسب‌وکارها را برطرف کرده و چارچوب‌های لازم را برای شفاف شدن فضا پیش‌بینی کردیم، اما درنهایت نمایندگان مجلس درباره آن تصمیم‌گیری می‌کنند.
عیسی زارع‌پور در حاشیه بازدید از نمایشگاه تلکام، با اشاره به ارائه نظرات این وزارتخانه به مجلس شورای اسلامی درباره طرح صیانت گفت: ما نظراتمان را به کمیسیون ویژه ارائه کردیم؛ نگرانی‌های متخصصین و کسب‌وکارها را برطرف کرده و در عین حال چارچوب‌های لازم را برای شفاف شدن فضا پیش‌بینی کردیم و اکنون به اختیارات کمیسیون ویژه بستگی دارد که این نظرات کارشناسی را در نظر بگیرد یا روند قبلی را ادامه دهد. این طرح وزارت ارتباطات نسبت به نسخه ۲۶ تیرماه مناسب‌تر است اما درنهایت نمایندگان مجلس درباره آن تصمیم‌گیری می‌کنند.