رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


ورود پارلمان کانادا به بازی با ایران و درخواست برای لغو مسابقه

ورود پارلمان کانادا به بازی با ایران و درخواست برای لغو مسابقه فدراسیون فوتبال ایران بعد از چند هفته مذاکره و رایزنی سرانجام موفق شد نخستین بازی دوستانه برای تیم ملی ایران را در راه آماده سازی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل کانادا فراهم کند. از زمان اعلام هماهنگی این مسابقه و تقابل ایران و […]

ورود پارلمان کانادا به بازی با ایران و درخواست برای لغو مسابقه

فدراسیون فوتبال ایران بعد از چند هفته مذاکره و رایزنی سرانجام موفق شد نخستین بازی دوستانه برای تیم ملی ایران را در راه آماده سازی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل کانادا فراهم کند.

از زمان اعلام هماهنگی این مسابقه و تقابل ایران و کانادا، واکنش‌های زیادی در هر دو کشور شکل گرفت. این موضوع حتی تا جایی پیش رفته است که بعضی از گمانه زنی‌ها حاکی از احتمال لغو این دیدار است بخصوص حالا که پارلمان کانادا هم به دیدار تدارکاتی دو تیم ورود کرده است.

«متیو جیمز آرتور جنروکس» یکی از نمایندگان پارلمان کانادا اخیراً با ارائه یک سخنرانی در این پارلمان، اظهار امیدواری کرد که دولت کانادا برگزاری بازی دوستانه با ایران را متوقف کند.

پیش از این هم نخست وزیر کانادا درباره دعوت ایران به این کشور برگزاری این دیدار تدارکاتی گفته بود: «این انتخاب فدراسیون کانادا بوده است. به نظرم این ایده خیلی خوبی برای دعوت از تیم ملی ایران به کانادا نبود اما این چیزی است که برگزار کنندگان باید درباره اش توضیح بدهند.»