رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


استعفای فرماندار اهواز به لغو کنسرت‌ ارتباط دارد؟

استعفای فرماندار اهواز به لغو کنسرت‌ ارتباط دارد؟ مسعود فلاحی در گفت‌وگو با خبرگزاری دولت اظهار کرد: خرداد ماه استعفای خود را تقدیم استاندار کردم که وی بررسی این استعفا را به بعداز سفر حج خود موکول کرد. وی دلیل استعفای خود را سنگ اندازی عده ای از عناصر دولت دوازدهم که هنوز هم سرکار […]

استعفای فرماندار اهواز به لغو کنسرت‌ ارتباط دارد؟

مسعود فلاحی در گفت‌وگو با خبرگزاری دولت اظهار کرد: خرداد ماه استعفای خود را تقدیم استاندار کردم که وی بررسی این استعفا را به بعداز سفر حج خود موکول کرد.

وی دلیل استعفای خود را سنگ اندازی عده ای از عناصر دولت دوازدهم که هنوز هم سرکار هستند، دانست ذکر کرد و گفت: متاسفانه عده ای نمی خواهند دولت سیزدهم موفق باشد. این افراد به طور مستمر در امور و فعالیت‌های فرمانداری دخالت کرده و مانع پیشرفت کارها می شدند.

فلاحی که سابقه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) اهواز و سپاه باغملک را دارد، اظهار کرد: از یکم مرداد ماه درخواست برگشت به محل خدمت سابق خود در سپاه را داده ام و باید به فعالیت قبلی خود برگردم.

به گزارش خبرنگار جماران در اهواز، در حالی استعفای فرماندار اهواز مطرح می‌شود که در روزهای گذشته لغو برگزاری کنسرت‌ تا اطلاع ثانوی در اهواز توسط شورای تامین به ریاست فرماندار اهواز خبر ساز شده بود.

همین امر موجب شده است در فضای مجازی مطرح شود که موافقت استاندار خوزستان با استعفای فرماندار اهواز بی‌ارتباط با تصمیم لغو برگزاری کنسرت نیست.

در این راستا حتی برخی از فعالان رسانه‌ای استان از عدم رضایت استاندار خوزستان از تصمیم شورای تامین اهواز در خصوص لغو کنسرت خبر داده‌اند.

شایان ذکر است که خلیلیان استاندار خوزستان از ماه گذشته در عربستان و در مراسم حج بسر می‌برد.

از سوی دیگر استعفای فرماندار اهواز و طرح انتقادات به صورت علنی، نشان از اختلاف در میان نیروهای اصولگرایان در استان خوزستان دارد./ جماران