رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


نورنیوز: بازداشت جاسوسان موساد چند ساعت مانده به انفجار یکی از مراکز حساس در اصفهان

نورنیوز: بازداشت جاسوسان موساد چند ساعت مانده به انفجار یکی از مراکز حساس در اصفهان سایت نزدیک به شورای عالی امنیت ملی نوشت: روز گذشته وزارت اطلاعات اعلام کرد: شبکه‌ای از عوامل موساد که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند، بازداشت شدند. ضربه به این شبکه در نتیجه یکی از پیچیده‌ترین عملیات‌های […]

نورنیوز: بازداشت جاسوسان موساد چند ساعت مانده به انفجار یکی از مراکز حساس در اصفهان

سایت نزدیک به شورای عالی امنیت ملی نوشت:

روز گذشته وزارت اطلاعات اعلام کرد: شبکه‌ای از عوامل موساد که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند، بازداشت شدند.

ضربه به این شبکه در نتیجه یکی از پیچیده‌ترین عملیات‌های دستگاه اطلاعاتی ایران در داخل و خارج از کشور محقق شده است.

شبکه فوق از ماه ها قبل با هدایت سرپل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی از طریق اقلیم کردستان عراق وارد ایران شدند و ضمن شناسایی یکی از مراکز حساس کشور در استان اصفهان، قصد داشتند نسبت به انفجار آن اقدام کنند.

عناصر عملیاتی این شبکه، ماه‌ها برای اجرای این عملیات در یکی از کشورهای آفریقایی تحت آموزش بوده‌ و چندین نوبت نیز عملیات مورد نظر را به صورت شبیه‌سازی شده اجرا کردند.

این تیم عملیاتی پیش از ورود به ایران تحت نظارت و رصد دقیق سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات بودند.

دستگیری اعضای عملیاتی این شبکه پیچیده در حالی انجام شد که حتی مواد منفجره شدیدالانفجار نیز از سوی این گروه در محل مورد نظر کار گذاشته شده و تنها چند ساعت به اجرای مرحله نهایی عملیات تروریستی آنها زمان باقی بود./ نور نیوز


جدیدترین خبرها