رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


زلنسکی: اوکراین در نبرد با اتحاد بزرگ روسیه-ایران است/ اسرائیل وارد میدان شود

زلنسکی: اوکراین در نبرد با اتحاد بزرگ روسیه-ایران است/ اسرائیل وارد میدان شود رئیس‌جمهور اوکراین در مصاحبه با تلویزیون رژیم صهیونیستی گفته وقتی موضوع ارسال سامانه پدافندی «گنبدآهنین» را مطرح کرده، هیچ یک از مقام‌های رژیم صهیونیستی حتی حاضر به بحث درباره چنین موضوعی نشدند. زلنسکی گفت: اسرائیل را درک نمی‌کنم. من دیدارهایی با مقام‌های […]

زلنسکی: اوکراین در نبرد با اتحاد بزرگ روسیه-ایران است/ اسرائیل وارد میدان شود

رئیس‌جمهور اوکراین در مصاحبه با تلویزیون رژیم صهیونیستی گفته وقتی موضوع ارسال سامانه پدافندی «گنبدآهنین» را مطرح کرده، هیچ یک از مقام‌های رژیم صهیونیستی حتی حاضر به بحث درباره چنین موضوعی نشدند.

زلنسکی گفت: اسرائیل را درک نمی‌کنم. من دیدارهایی با مقام‌های اسرائیلی داشتم و بارها از آن‌ها درخواست کردم به ما کمک کنند. منظور دادن پول یا تجهیزات نظامی نیست. منظور این است که طرف صحیح و درست را انتخاب کنند.

او بار دیگر ادعای استفاده روسیه از تسلیحات ایرانی را تکرار کرد و مدعی شد: ما در حال نبرد علیه یک اتحاد بزرگ جدید یعنی روسیه و ایران هستیم. امیدوارم اسرائیل به ما کمک کند و ما با قدرت به این اتحاد واکنش نشان دهیم.

زلنسکی درباره امکان مصالحه با روسیه گفت: من با تروریست‌ها مصالحه نمی‌کنم. اگر ما نمانیم، شاهد جنگ دیگری خواهید بود. اگر ما قوی نباشیم، جهان دچار جنگ جهانی سوم خواهد شد./فارس


جدیدترین خبرها