رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


خبرگزاری فارس: مادر کیان می‌گوید فرزندم را ماموران کشته‌اند

خبرگزاری فارس: مادر کیان می‌گوید فرزندم را ماموران کشته‌اند خبرگزاری فارس نوشت: در حوادث تلخ سه روز گذشته حدود ۲۲ نفر از مردم و نیروهای حافظ امنیت توسط تروریست‌ها و اغتشاشگران کشته و شهید شدند. یکی از تلخ‌ترین حادثه‌ها مربوط به کیان پیرفلک کودک ۹ ساله است. اما خانم مولایی، مادر کیان معتقد است فرزندش […]

خبرگزاری فارس: مادر کیان می‌گوید فرزندم را ماموران کشته‌اند

خبرگزاری فارس نوشت: در حوادث تلخ سه روز گذشته حدود ۲۲ نفر از مردم و نیروهای حافظ امنیت توسط تروریست‌ها و اغتشاشگران کشته و شهید شدند. یکی از تلخ‌ترین حادثه‌ها مربوط به کیان پیرفلک کودک ۹ ساله است.

اما خانم مولایی، مادر کیان معتقد است فرزندش را ماموران کشته‌اند. او می‌گوید ماموران برای امنیتشان به آنها توصیه کرده‌اند که به سمت اغتشاشگران نروند و هنگامی که دور زدند همان‌ها به ماشینشان تیراندازی کرده‌اند.

پلیس بارها اعلام کرده است که در اغتشاشات از سلاح جنگی استفاده نمی کند. پلیس بارها اعلام کرده در اغتشاشات از سلاح جنگی استفاده نمی‌کند. از ادعای خانم مولایی نیز هیچ سندی منتشر نشده است درحالی که چنین اتفاقاتی منطقا نمی‌تواند توسط دوربین موبایل‌های چند صد نفر از حاضرین که در میدان بوده‌اند ثبت نشده باشد.


جدیدترین خبرها