رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


مخالفت خانواده برای ازدواج منجر به قتل چهار نفر شد

مخالفت خانواده برای ازدواج منجر به قتل چهار نفر شد رئیس پلیس آگاهی شیراز: پنجم تيرماه سال جاری یک فقره آتش سوزی منزل در روستای «تفیهان» به پليس اعلام و ماموران بررسی موضوع را در دستور كار خود قرار دادند. پلیس در بررسی اولیه مطلع شد یک باب منزل مسکونی ویلایی بنا به عللی نامعلوم […]

مخالفت خانواده برای ازدواج منجر به قتل چهار نفر شد

رئیس پلیس آگاهی شیراز: پنجم تيرماه سال جاری یک فقره آتش سوزی منزل در روستای «تفیهان» به پليس اعلام و ماموران بررسی موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

پلیس در بررسی اولیه مطلع شد یک باب منزل مسکونی ویلایی بنا به عللی نامعلوم دچار آتش سوزی شده و چهار نفر از اعضای خانواده (پدر، مادر و ٢ فرزند) درون منزل بر اثر شدت جراحات وارده ناشی از آتش سوزی فوت كرده‌اند.

در ادامه تحقیقات در صحنه، کاراگاهان متوجه شدند که این خانواده دارای دو فرزند دیگر (دختری ١۴ و پسری پنج ساله) هستند که در زمان بروز آتش‌سوزی در منزل حضور نداشته‌اند؛ لذا فرضیه‌ ارتکاب جرم توسط دختر فقدانی به دلایل اختلافات قبلی با خانواده شکل گرفت.

با انجام اقدامات شبانه‌روزی، ۴٨ ساعت بعد از صحنه آتش‌سوزی، اتباع بيگانه ١۵ ساله را شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را دستگیر كردند.

متهم (دختر ١۴ ساله) در بازجویی‌های تخصصی و پلیسی به آتش سوزی عمدی خانواده با نفت به کمک پسر مورد علاقه‌اش اعتراف و انگیزه خود را مخالفت پدر و مادرش برای ازدواج با وی عنوان کرد./ایرنا