رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


برای اولین‌بار در کنگره آمریکا مطرح شد: اجساد بیگانگان پیدا شده است

برای اولین‌بار در کنگره آمریکا مطرح شد: اجساد بیگانگان پیدا شده است کنگره ایالات‌متحده جلسه‌ای درباره UFOها (شیء ناشناس پرنده) یا ‌UAPها (پدیده‌های هوایی نامعین) برگزار کرد که در آن دو شاهد و یک بازرس دولتی حضور داشتند. ستاره این جلسه، «دیوید گراش» بود. گراش مأمور سابق اطلاعات است که با ادعاهای خود مبنی بر […]

برای اولین‌بار در کنگره آمریکا مطرح شد: اجساد بیگانگان پیدا شده است

کنگره ایالات‌متحده جلسه‌ای درباره UFOها (شیء ناشناس پرنده) یا ‌UAPها (پدیده‌های هوایی نامعین) برگزار کرد که در آن دو شاهد و یک بازرس دولتی حضور داشتند. ستاره این جلسه، «دیوید گراش» بود. گراش مأمور سابق اطلاعات است که با ادعاهای خود مبنی بر اینکه ایالات متحده دهه‌هاست به جمع‌آوری هواپیماهای غیرانسانی می‌پردازد، شناخته می‌شود.

گراش در این جلسه سوگند خورد و ادعای خود را مبنی بر اینکه دولت آمریکا وسایل نقلیه فرازمینی «سالم و تاحدی سالم» را در اختیار دارد، تکرار کرد. او همچنین مدعی شد که ایالات‌متحده با خلبانان بیگانه «بدطینت» تماس داشته است و تعدادی از شاهدان عینی در این تماس‌ها آسیب دیده‌اند.

او ادعا کرد که سازمان‌های اطلاعات ایالات متحده در محل تصادف‌های هواپیماهای ناشناخته، شواهدی از «زیست غیرانسانی» یا همان موجودات بیگانه پیدا کرده‌اند. او حاضر به ارائه اطلاعات بیشتر درباره جزئیات این سازمان‌ها و افراد دخیل در بازرسی‌ها در فضای عمومی نشد. اما اطلاعات خود را به‌طور خصوصی برای درخواست قانونی مدارک بیشتر و طرح جلسه‌های آینده به کنگره ارائه خواهد داد.

گراش در پاسخ به پرسش «تیم برشت»، یکی از سرپرستان کمیته UAP کنگره مبنی بر اینکه آیا «شواهد قانع‌کننده» از چیزی که متعلق به زمین نباشد دیده یا نه، گفت که ۱۰۰ درصد چنین مدرکی را دیده است.

«رایان گریوز»، خلبان بازنشسته نیروی دریایی و «دیوید فریور»، فرمانده سابق نیروی دریایی دو شاهد حاضر در این جلسه بودند. گریوز به‌نمایندگی از ۳۰ خلبان نظامی و غیرنظامی دیگر در این جلسه حاضر بود. آن‌ها نگرانند که تماس‌های خطرناک با این اشیاء ناشناس به آسیب‌هایی در آینده منجر شود. به‌گفته گریوز، درصد بسیار بالایی از مشاهدات UAP هیچ‌گاه گزارش نمی‌شوند.


جدیدترین خبرها