رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


«ازکی» به‌دلیل مسئله حجاب موقتاً تعلیق شد

«ازکی» به‌دلیل مسئله حجاب موقتاً تعلیق شد خبرگزاری تسنیم شب گذشته، از ایجاد پرونده تخلف برای شرکت ازکی به‌خاطر مسئله حجاب خبر داده و احتمال تعلیق‌ مجوز آن را اعلام کرده بود. حال در خبر دیگری که این خبرگزاری منتشر کرده، اعلام شده که فعالیت این شرکت موقتاً تعلیق شده است. این دومین شرکت استارتاپی […]

«ازکی» به‌دلیل مسئله حجاب موقتاً تعلیق شد

خبرگزاری تسنیم شب گذشته، از ایجاد پرونده تخلف برای شرکت ازکی به‌خاطر مسئله حجاب خبر داده و احتمال تعلیق‌ مجوز آن را اعلام کرده بود.

حال در خبر دیگری که این خبرگزاری منتشر کرده، اعلام شده که فعالیت این شرکت موقتاً تعلیق شده است. این دومین شرکت استارتاپی است که فعالیت آن طی روزهای جاری به‌خاطر مسئله حجاب متوقف شده.

شب گذشته و پس از انتشار خبر تسنیم، «ازکی» در اینستاگرام خود اعلام کرده بود که تصاویر منتشرشده مواضع رسمی این مجموعه نیست اما آن‌طور که تسنیم گزارش داده، تا اطلاع ثانوی و بررسی نهایی پرونده، فعالیت بیمه‌ای این مؤسسه به‌طور موقت تعلیق شده است.

در این خبر آمده تعهدات بیمه‌ای به بیمه‌گذاران به قوت خود باقی است و اختلالی در روند صدور و یا دریافت خسارت بیمه‌نامه‌های صادرشده از سوی این مجموعه به‌وجود نخواهد آمد./دیجیاتو