رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


ناگفته‌های عادل فردوسی‌پور از تعطیلی «نود» و فعالیت‌هایش پس از آن

انگ‌هایی به من زدند که خیلی لجن بود/ ناگفته‌های عادل فردوسی‌پور از تعطیلی «نود» و فعالیت‌هایش پس از آن: گفتم حداقل بگذارید خداحافظی کنم گفتند نه! عادل فردوسی‌پور در بخشی از صحبت‌هایش در اپیزود تازه پادکست «فوتبال ۳۶۰» به روایت روزهای جدایی‌اش از برنامه «نود» و جدایی‌اش از شبکه سه پرداخت و گفت:«اسفند ۹۷ بعد […]

انگ‌هایی به من زدند که خیلی لجن بود/ ناگفته‌های عادل فردوسی‌پور از تعطیلی «نود» و فعالیت‌هایش پس از آن: گفتم حداقل بگذارید خداحافظی کنم گفتند نه!

عادل فردوسی‌پور در بخشی از صحبت‌هایش در اپیزود تازه پادکست «فوتبال ۳۶۰» به روایت روزهای جدایی‌اش از برنامه «نود» و جدایی‌اش از شبکه سه پرداخت و گفت:«اسفند ۹۷ بعد از اینکه من را گذاشتند کنار گفتم کارهایم را در فضای مجازی دنبال کنم و گفتند نه و حتی تک برنامه کلاسیکو هم با کلی دردسر پخش شد و در آستانه لغو شدن بود.

در این شرایط سه راه برایم مانده بود یا باید به کلی از ایران می‌رفتم یا می‌ماندم و هیچ کاری نمی‌کردم و فعالیت دیگری می‌کردم یا راهی برای کار کردن با تیمم پیدا می‌کردم. در این فاصله یک گزارش فوتبال برای پیج ای اف سی پیش آمد که بخاطرش انگ هایی به من زدند که خیلی لجن بود.

در این مدت خیلی انگ‌های ناجوانمردانه به من زدند.  گفتند که با سعودی ها بسته! لامصب‌ها من پول بلیتم را هم حتی خودم دادم، به عشق گزارش کردن چون عاشق گزارش کردن هستم  و از گزارش لذت می‌برم