رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


تظاهر به خودکشی سپیده قلیان در حاشیۀ دادگاه

تظاهر به خودکشی سپیده قلیان در حاشیۀ دادگاه خبرگزاری فارس نوشت: جلسۀ دادگاه بررسی شکایت آمنه‌سادات ذبیح‌پور از سپیده قلیان صبح دیروز برگزار شد که حاشیه‌هایی را به‌دنبال داشت. موضوع شکایت ادعای خلاف واقع قلیان درباره بازجویی از او توسط خبرنگار صداوسیما بود که در چند جلسۀ قبل با حضور وکیل ذبیح‌پور برگزار شده بود […]

تظاهر به خودکشی سپیده قلیان در حاشیۀ دادگاه

خبرگزاری فارس نوشت: جلسۀ دادگاه بررسی شکایت آمنه‌سادات ذبیح‌پور از سپیده قلیان صبح دیروز برگزار شد که حاشیه‌هایی را به‌دنبال داشت.

موضوع شکایت ادعای خلاف واقع قلیان درباره بازجویی از او توسط خبرنگار صداوسیما بود که در چند جلسۀ قبل با حضور وکیل ذبیح‌پور برگزار شده بود اما متهم براساس حق قانونی‌اش اصرار به مواجهه حضوری می‌کند که در نهایت این جلسه با حضور ذبیح‌پور برگزار شد.

یک فرد مطلع به خبرنگار فارس گفت خانم قلیان که به‌نظر می‌رسد مشکلات روان‌پریشانه دارد در روز مواجهه با خانم ذبیح‌پور بعد از خارج‌شدن از زندان روسری خود را برمی‌دارد و اعلام می‌کند روسری سر نمی‌کند و ۲ بار در راه تظاهر به خودکشی می‌کند.

او یک‌بار با فروبردن روسری در گلوی خود و یک‌بار هم در راهروی دادگاه با شکستن لیوان تظاهر به رگ‌زنی می‌کند. قلیان پس از پایان دادگاه با اهانت به شاکی به‌سمت او آب دهان پرتاب می‌کند که این اهانت در حضور قاضی و سایر شاهدان ثبت می‌شود.

برخی معتقدند حرکات غیرطبیعی قلیان با هدف تبرئه خود بر مبنای اختلالات روانی صورت می‌گیرد که ظاهرا به او دیکته شده است.