رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


اطلاعات پروازی جت فرمانده گروه واگنر؛ هیچ نشانه‌ای مبنی بر وجود ایراد فنی نداشته

اطلاعات پروازی جت فرمانده گروه واگنر؛ «هیچ نشانه‌ای مبنی بر وجود ایراد فنی نداشته، تا اینکه در ۳۰ ثانیه پایانی پرواز دچار کاهش ارتفاع شدید شده» بر اساس داده‌های ردیابی پرواز، هواپیمای جت «اِمبرائر لِگِسی ۶۰۰» که گمان می‌رود یوگنی پریگوژین، فرمانده گروه مزدور واگنر را در روز چهارشنبه با خود به کام مرگ کشید؛ […]

اطلاعات پروازی جت فرمانده گروه واگنر؛ «هیچ نشانه‌ای مبنی بر وجود ایراد فنی نداشته، تا اینکه در ۳۰ ثانیه پایانی پرواز دچار کاهش ارتفاع شدید شده»

بر اساس داده‌های ردیابی پرواز، هواپیمای جت «اِمبرائر لِگِسی ۶۰۰» که گمان می‌رود یوگنی پریگوژین، فرمانده گروه مزدور واگنر را در روز چهارشنبه با خود به کام مرگ کشید؛ هیچ نشانه‌ای مبنی بر وجود ایراد فنی نداشته است، تا اینکه در ۳۰ ثانیه پایانی پرواز دچار کاهش ارتفاع شدید شده و سقوط می‌کند.

به گفته «یان پچنیک» از وبگاه سوئدی «فلایت رادار ۲۴»؛ این هواپیما در ساعت ۱۵:۱۹ به وقت گرینویچ، یک «حرکت رو به پایین عمودی ناگهانی» داشته است. بطوریکه در مدت تقریبی۳۰ ثانیه، این هواپیما بیش از ۸ هزار فوت از ارتفاع ۲۸ هزار فوتی کاهش ارتفاع داده و سقوط می‌کند.

پچنیک گفت: «هر اتفاقی افتاده باشد، خیلی سریع بوده است. به هر علتی هم که باشد، آن‌ها احتمالا بعد از آن در حال دست و پنجه نرم کردن (با هواپیما) بوده‌اند»؛ اما تا قبل از کاهش ارتفاع چشمگیر آن، «هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه مشکلی در این هواپیما وجود داشته باشد» مشاهده نشده است./ یورونیوز