رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


فوت یک‌ زندانی در بیمارستان‌ نوشهر

فوت یک‌ زندانی در بیمارستان‌ نوشهر جسد متوفی برای بررسی علت تامه فوت و معاینات سم‌شناسی به پزشکی‌قانونی ارسال شد خبرگزاری میزان نوشت: براساس اعلام روابط عمومی زندان نوشهر جواد روحی یکی از زندانیانی که در این زندان با حکم قانونی در زندان به سر می‌برد ساعت ۳:۴۵ بامداد پنج‌شنبه ۹ شهریور در زندان به […]

فوت یک‌ زندانی در بیمارستان‌ نوشهر

جسد متوفی برای بررسی علت تامه فوت و معاینات سم‌شناسی به پزشکی‌قانونی ارسال شد

خبرگزاری میزان نوشت: براساس اعلام روابط عمومی زندان نوشهر جواد روحی یکی از زندانیانی که در این زندان با حکم قانونی در زندان به سر می‌برد ساعت ۳:۴۵ بامداد پنج‌شنبه ۹ شهریور در زندان به دلیل تشنج به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر منتقل شد.

پس از انتقال جواد‌ روحی به بیمارستان متاسفانه با وجود اقدامات کادر پزشکی این فرد در بیمارستان فوت می‌کند.

روابط عمومی زندان‌نوشهر: درباره فوت جواد روحی دستور قضایی، پرونده تشکیل و به شعبه اول بازپرسی ارجاع شده است و دادستان نوشهر به همراه بازپرس، با حضور در زندان از هم‌بندیان متوفی در مورد وی سوال کرده‌اند.

با دستور قضایی مقرر شده است دوربین‌های مدار بسته زندان بازبینی و بررسی شوند و وسایل شخصی متوفی از جمله یادداشت‌ها و داروهای وی مستندسازی شود.

جسد متوفی برای بررسی علت تامه فوت و معاینات سم‌شناسی به پزشکی قانونی ارسال شده و نسبت به کالبدشکافی و نمونه‌گیری اقدام شده است.

جواد روحی با حکم دادگاه ساری به اعدام محکوم شده بود و پرونده وی در حال رسیدگی بود.


جدیدترین خبرها