رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


رئیسی: احتمال گسترش دامنه جنگ وجود دارد

رئیسی: احتمال گسترش دامنه جنگ وجود دارد رئیس‌جمهور در گفتگوی تلفنی با «پوتین»: با توجه به آنچه که در غزه در حال وقوع است احتمال گسترش دامنه جنگ و درگیری به جبهه‌های دیگر وجود دارد که اگر این اتفاق بیفتد کنترل اوضاع سخت‌تر خواهد شد. فاجعه بزرگی که اکنون در منطقه در حال رقم خوردن […]

رئیسی: احتمال گسترش دامنه جنگ وجود دارد

رئیس‌جمهور در گفتگوی تلفنی با «پوتین»:
با توجه به آنچه که در غزه در حال وقوع است احتمال گسترش دامنه جنگ و درگیری به جبهه‌های دیگر وجود دارد که اگر این اتفاق بیفتد کنترل اوضاع سخت‌تر خواهد شد.

فاجعه بزرگی که اکنون در منطقه در حال رقم خوردن است، نتیجه سیاست‌های محکوم به شکست آمریکا و دیگر حامیان غربی رژیم صهیونیستی است.

بارها اعلام کرده‌ایم که حمایت از فلسطین اولویت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است، اما گروه‌های مقاومت خودشان در تشخیص و اتخاذ تصمیم مستقل هستند.

رئیس جمهور روسیه:
حملات گسترده اسراییل به منطقه‌ای متراکم که بیش از ۲ میلیون انسان بی‌دفاع در آن زندگی می‌کنند، هیچ توجیهی ندارد و باید هر چه سریع‌تر متوقف شود.

آمریکایی‌ها تلاش کردند به تنهایی راهبرد مدنظر خودشان را برای حل مسئله فلسطین به پیش ببرند، اما این راه‌حل به شکست انجامیده و روسیه نیز نگران گسترده شدن دامنه درگیری‌های فعلی در غزه به مناطق دیگر است.