رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


قتل داریوش مهرجویی، جنگ اسرائیل با فلسطین و بازی تیم ملی؛ کدام یک بیشتر مورد توجه ایرانیان بوده است؟

قتل داریوش مهرجویی، جنگ اسرائیل با فلسطین و بازی تیم ملی؛ کدام یک بیشتر مورد توجه ایرانیان بوده است؟ در ۲هفته اخیر اتفاقات زیادی در کشور و خاورمیانه افتاده است؛ جنگ اسرائیل-فلسطین، قتل داریوش مهرجویی، زلزله در مشهد و هرات و بازی تیم ملی فوتبال، از جمله موضوعاتی است که در ۲هفته اخیر مورد توجه […]

قتل داریوش مهرجویی، جنگ اسرائیل با فلسطین و بازی تیم ملی؛ کدام یک بیشتر مورد توجه ایرانیان بوده است؟

در ۲هفته اخیر اتفاقات زیادی در کشور و خاورمیانه افتاده است؛ جنگ اسرائیل-فلسطین، قتل داریوش مهرجویی، زلزله در مشهد و هرات و بازی تیم ملی فوتبال، از جمله موضوعاتی است که در ۲هفته اخیر مورد توجه بوده است.

به‌طور طبیعی جستجو راجع به دلار و طلا در گوگل بیشتر از سایر اخبار است اما به شکل قابل توجهی، با قتل داریوش مهرجویی جستجو راجع به این موضوع بیشتر از جستجو راجع قیمت دلار و طلا بوده و در آن روز این موضوع به صدر جستجوهای ایرانیان آمده است.

این در حالی است که در تلگرام، اخبار مربوط به جنگ اسرائیل و فلسطین بیشترین بازدید را در میان کاربران داشته و به‌نظر می‌رسد به‌لحاظ خبری این موضوع، بیشتر توجه کاربران تلگرام را جلب کرده است.

نکته جالب توجه آن که با آغاز جنگ اسرائیل و فلسطین، جستجو راجع به قیمت دلار افزایش یافته و در روزهای گذشته جستجو راجع به فلسطین و اسرائیل روندی افزایش پیدا است؛ امری که بیانگر دغدغه‌ها و نگرانی مردم در ۲هفته گذشته است./ تحلیل شبکه‌های اجتماعی مجازی


جدیدترین خبرها