رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


کاربران پلی استیشن ۵ سونی ۶ ماه اشتراک رایگان اپل موزیک دریافت می‌کنند

کاربران پلی استیشن ۵ سونی ۶ ماه اشتراک رایگان اپل موزیک دریافت می‌کنند اپل و سونی پیشنهادی ویژه برای صاحبان کنسول PS5 در نظر گرفته‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا ۶ ماه از دسترسی بدون تبلیغات به سرویس استریم موسیقی اپل لذت ببرند. این پیشنهاد برای مشتریان جدید و واجد شرایط اپل موزیک تا […]

کاربران پلی استیشن ۵ سونی ۶ ماه اشتراک رایگان اپل موزیک دریافت می‌کنند

اپل و سونی پیشنهادی ویژه برای صاحبان کنسول PS5 در نظر گرفته‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا ۶ ماه از دسترسی بدون تبلیغات به سرویس استریم موسیقی اپل لذت ببرند. این پیشنهاد برای مشتریان جدید و واجد شرایط اپل موزیک تا ۱۵ نوامبر ۲۰۲۴ (۲۵ آبان ۱۴۰۳) در دسترس است.

با دانلود و ایجاد حساب کاربری اپلیکیشن اپل موزیک در کنسول بازی سونی می‌توان اشتراک ۶ ماهه را فعال کرد. پس از اتمام دوره‌ی ۶ ماهه‌‌ی رایگان، کاربران در آمریکا می‌توانند ماهانه مبلغ ۱۰٫۹۹ دلار برای ادامه‌ی عضویت در اپل موزیک پرداخت کنند.

براساس اطلاعیه‌ی سونی دارندگان این کنسول بازی که این پیشنهاد را قبول می‌کنند، تنها محدود به استریم اپل موزیک از کنسول خود نیستند. هنگامی که دوره‌ی آزمایشی ۶ ماهه آغاز شد، می‌توانید به آهنگ‌ها در تمام دستگاه‌های پشتیبانی شده، از جمله در ویندوز، گوشی اندرویدی و تمام دستگاه‌های اپل از جمله گوشی آیفون گوش دهید.