رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


نماینده مجلس: حمله تروریستی کرمان، خارج از آن محدوده امنیتی که تعریف شده بود صورت گرفته

نماینده مجلس: حمله تروریستی کرمان، خارج از آن محدوده امنیتی که تعریف شده بود صورت گرفته در پی حمله تروریستی عصر چهارشنبه در کرمان که باعث شهادت نزدیک به ۱۰۰ تن از هموطنانمان شد، موسی غضنفرآبادی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون قضایی گفت: حمله در کرمان تروریستی بوده است و عوامل استکبار جهانی، آمریکا […]

نماینده مجلس: حمله تروریستی کرمان، خارج از آن محدوده امنیتی که تعریف شده بود صورت گرفته

در پی حمله تروریستی عصر چهارشنبه در کرمان که باعث شهادت نزدیک به ۱۰۰ تن از هموطنانمان شد، موسی غضنفرآبادی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون قضایی گفت: حمله در کرمان تروریستی بوده است و عوامل استکبار جهانی، آمریکا و صهیونیست‌ها آن دخالت داشته است.

طبق جزئیاتی که گفته شد حمله خارج از آن محدوده امنیتی که تعریف شده بود صورت گرفته است، اما از آنجایی که تعداد زوار زیاد بود این تلفات انسانی را به جای گذاشت.

غضنفرآبادی در پاسخ به این سوال که پاسخ ایران در قبال این حمله تروریستی چه می‌تواند باشد؟ گفت: بهترین پاسخ برایشان این است که اولا، چهره کریه خوناشامی استکبار مشخص شده است.

دوم اینکه، با تقویت جبهه مقاومت و انتقام شدید و سخت در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و غزه انتقام صورت خواهد گرفت که با یک اقدام مناسب همراه با تدبیر مسئولان، این اقدام انجام می‌شود./ جماران