رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


احتمال جدی هلاکت همکار استراتژیک موساد در اقلیم کردستان

احتمال جدی هلاکت همکار استراتژیک موساد در اقلیم کردستان «اژی امین» همکار استراتژیک موساد در اقلیم کردستان احتمالاً به هلاکت رسیده است. شب گذشته سپاه به وسیله موشک‌های نقطه‌زن و در یکی از پاسخ‌های خود به اقدامات تروریستی اخیر که در ایران و یا علیه منافع و فرماندهان ایرانی انجام شده بود، مقرّ موساد در […]

احتمال جدی هلاکت همکار استراتژیک موساد در اقلیم کردستان

«اژی امین» همکار استراتژیک موساد در اقلیم کردستان احتمالاً به هلاکت رسیده است.

شب گذشته سپاه به وسیله موشک‌های نقطه‌زن و در یکی از پاسخ‌های خود به اقدامات تروریستی اخیر که در ایران و یا علیه منافع و فرماندهان ایرانی انجام شده بود، مقرّ موساد در اقلیم کردستان عراق و همچنین موقعیت برخی همکاران راهبردی موساد را به تلّی از خاک تبدیل کرد.

در یکی از اهداف، «پیشه‌رو دیزه‌ئی» از همکاران برجسته موساد کشته شد و این هلاکت، امروز توسط رسانه‌های اقلیم کردستان رسماً تایید شد.

امّا اخبار دیگری این احتمال را به نحو جدی مطرح می‌کنند که فردی به نام «سلیمان امین نادر» معروف به «اژی امین»، رئیس شورای عالی امنیتی حزب دموکرات کردستان عراق نیز در این حملات به هلاکت رسیده است.

اژی امین، معاون شورای امنیتی کردستان عراق و از همکاران بسیار مهم موساد در اقلیم است که برخی از عملیات‌های تروریستی در داخل ایران را هدایت کرده است. ترور شهید فخری زاده از جمله اقدامات تروریستی است که اژی امین در آن نقش داشته است.