رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


اعتراض حسین شریعتمداری به رئیس اقلیم کردستان عراق

اعتراض حسین شریعتمداری به رئیس اقلیم کردستان عراق :کسانی که کشته شدند تروریست بودند؛ به چه چیز اعتراض می کنید حسین شریعتمداری در کیهان نوشت: در پی حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر موساد در شهر اربیل، دولت اقلیم کردستان عراق این حمله را محکوم کرده و با صدور بیانیه‌ای مدعی شده است […]

اعتراض حسین شریعتمداری به رئیس اقلیم کردستان عراق :کسانی که کشته شدند تروریست بودند؛ به چه چیز اعتراض می کنید

حسین شریعتمداری در کیهان نوشت:

در پی حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر موساد در شهر اربیل، دولت اقلیم کردستان عراق این حمله را محکوم کرده و با صدور بیانیه‌ای مدعی شده است که «‌این حملات مناطق غیرنظامی و مملو از جمعیت را هدف قرار داده‌»! و در ادامه، آورده است که این حملات ۴ کشته و ۶ زخمی برجای گذاشته است!

حکومت اقلیم مدعی است ۴ کشته و ۶ مجروح غیر نظامی و از افراد عادی بوده‌اند! و توضیح نداده که آیا همکاران رسمی موساد، «‌پیشرو دیزایی‌» و «‌آژی امین‌» افراد عادی هستند؟! و یا ۴ افسر اطلاعاتی اسرائیل غیر نظامی و فرد عادی تلقی می‌شوند؟!

و بالاخره این که جمهوری اسلامی ایران بارها بر حسن همجواری با همسایگان، مخصوصاً دولت و ملت برادر عراق در عمل و نظر تاکید داشته است که نمونه‌های مثال زدنی این همدلی‌ها و همکاری‌ها بیرون از شمار است.