رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


اعطای وام یک میلیارد تومانی به شرکت‌ کنندگان نمایشگاه محصولات ایرانی در عمان

اعطای وام یک میلیارد تومانی به شرکت‌ کنندگان نمایشگاه محصولات ایرانی در عمان به شرکتهای دانش بنیانی که در نمایشگاه محصولات ایرانی در کشور عمان شرکت میکنند ، مبلغ یک میلیارد تومان وام کم بهره ، از سوی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان اعطاء می گردد. به گزارش خبرگزاری ایسنا ؛ دکتر ناصرالدین اسلامی […]

اعطای وام یک میلیارد تومانی به شرکت‌ کنندگان نمایشگاه محصولات ایرانی در عمان

به شرکتهای دانش بنیانی که در نمایشگاه محصولات ایرانی در کشور عمان شرکت میکنند ، مبلغ یک میلیارد تومان وام کم بهره ، از سوی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان اعطاء می گردد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا ؛ دکتر ناصرالدین اسلامی فرد، رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان ، با اشاره به برگزاری اولین نمایشگاه فروش محصولات ایرانی در کشور عمان گفت: مردم عمان علاقه وافری به ایرانیان و محصولات ایرانی دارند و با توجه به حسن همجواری و سهولت صادرات، با مشارکت اتاق بازرگانی ایران و عمان، این رویداد مهم، از دوم اسفندماه سال جاری ، به مدت ده روز در محل نمایشگاه بین المللی عمان واقع در شهر مسقط برگزار می شود و شرکتهای صنایع غذایی، صنایع دستی و تولیدی می توانند در این نمایشگاه حضور بهم رسانند.

عضو اتاق بازرگانی ایران ، زمان برگزاری این نمایشگاه را بسیار مناسب عنوان کرد و افزود: همزمانی این رویداد با ایام خرید مردم عمان به مناسبت ماه رمضان، همزمانی با نمایشگاه کتاب عمان و حضور تجار از کشورهای عضو GCC از جمله مزایای مهم این نمایشگاه است.

دکتر اسلامی فرد ، رییس برگزاری اولین نمایشگاه فروش محصولات ایرانی در عمان افزود: شرکت‌های دانش بنیان عضو اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان، جهت شرکت در این نمایشگاه می‌توانند از یک میلیارد تومان تسهیلات اعطایی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد :علاقمندان جهت درخواست این تسهیلات‌، با اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان در تهران به شماره ۴۰۸۸۶۵۱۶ و ۴۰۸۸۶۹۱۷ تماس حاصل فرمایند.