رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


کارت ویزیت استیو جابز با قیمت ۱۸۰ هزار دلار در حراجی فروخته شد

کارت ویزیت استیو جابز با قیمت ۱۸۰ هزار دلار در حراجی فروخته شد کارت ویزیت بسیار کم‌یاب استیو جابز که توسط شخص او امضا شده است و به دورانی برمی‌گردد که نام شرکت تولیدکننده‌ی گوشی آیفون «اپل کامپیوتر» بود، با قیمت ۱۸۱٬۱۸۳ دلار در حراجی فروخته شد. کارت ویزیت استیو جابز مربوط‌به سال ۱۹۸۳ است […]

کارت ویزیت استیو جابز با قیمت ۱۸۰ هزار دلار در حراجی فروخته شد

کارت ویزیت بسیار کم‌یاب استیو جابز که توسط شخص او امضا شده است و به دورانی برمی‌گردد که نام شرکت تولیدکننده‌ی گوشی آیفون «اپل کامپیوتر» بود، با قیمت ۱۸۱٬۱۸۳ دلار در حراجی فروخته شد.

کارت ویزیت استیو جابز مربوط‌به سال ۱۹۸۳ است و واقعی‌بودن آن به‌صورت رسمی تأیید شده. این کارت شامل لوگو ۶ رنگ قدیمی اپل است و روی آن شاهد آدرس قبلی مقر مرکزی شرکت هستیم. روی این کارت، به استیو جابز به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره اشاره شده است.

بر اساس گفته‌ی شرکت RR Auction، کارت ویزیت استیو جابز رکورد بالاترین قیمت را در بین کارت‌های ویزیتِ امضاشده جابه‌جا کرده است.

استیو جابز در سال ۲۰۱۱ در سن ۵۶ سالگی چشم از جهان فرو بست. او در دوران مدیریتش علاقه‌ی زیادی به امضادادن نداشت، به همین دلیل آیتم‌هایی که امضای دست‌نویس استیو جابز را دارند، معمولا با قیمت بسیار بالا به فروش می‌رسند. سال گذشته یک چک امضاشده توسط جابز با قیمت بالای ۱۰۰٬۰۰۰ دلار به فروش رسید.