رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


فهرست کشورهایی که ورود مسافران آنها به اتحادیه اروپا مجاز است اعلام شد

فهرست کشورهایی که ورود مسافران آنها به اتحادیه اروپا مجاز است اعلام شد اعضای اتحادیه اروپا پس از روزها بحث و بررسی، سرانجام سه‌شنبه فهرست کشورهایی را که اتباعشان مجاز به ورود به ۲۷ کشور منطقه شنگن هستند، منتشر کردند. براساس این فهرست، مسافران از مبداء الجزایر، استرالیا، کانادا، گرجستان، ژاپن، مونته‌نگرو، مراکش، نیوزیلند، رواندا، […]

فهرست کشورهایی که ورود مسافران آنها به اتحادیه اروپا مجاز است اعلام شد

اعضای اتحادیه اروپا پس از روزها بحث و بررسی، سرانجام سه‌شنبه فهرست کشورهایی را که اتباعشان مجاز به ورود به ۲۷ کشور منطقه شنگن هستند، منتشر کردند.

براساس این فهرست، مسافران از مبداء الجزایر، استرالیا، کانادا، گرجستان، ژاپن، مونته‌نگرو، مراکش، نیوزیلند، رواندا، صربستان، کره جنوبی، تایلند، تونس و اوروگوئه می‌توانند به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنند.

براساس تصمیم شورای اتحادیه اروپا، اتباع چین در صورتی اجازه سفر به ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا را خواهند داشت که این کشور نیز اجازه ورود اتباع اروپایی به خاک جمهوری خلق چین را بدهد.

این فهرست با توجه به تغییر سطح شیوع ویروس کرونا هر دو هفته روزآمد می‌شود. مطابق اعلام اتحادیه اروپا به روزرسانی این فهرست بر اساس شواهد تازه و مستندات آماری قابل اتکا که نشان دهنده مهار شیوع شتابان این ویروس در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا باشد، انجام می‌شود.