رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


فال روز چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 متولدین فروردین ماه آیا شما از ابتدای امروز عصبی هستید و احساس خوبی هنوز به شما دست نداده است؟ عصبی نباشی چرا که امروز اتفاق خوش آیندی برای شما رخ خواهد داد که این میزان نگرانی و استرس در مقابل آن بی ارزش می باشد و به زودی این شرایط برای شما پایان خواهد یافت. از این […]

 متولدین فروردین ماه
آیا شما از ابتدای امروز عصبی هستید و احساس خوبی هنوز به شما دست نداده است؟ عصبی نباشی چرا که امروز اتفاق خوش آیندی برای شما رخ خواهد داد که این میزان نگرانی و استرس در مقابل آن بی ارزش می باشد و به زودی این شرایط برای شما پایان خواهد یافت. از این رو آرامش خود را در هر شرایطی که هستید حفظ کنید چرا که تغییراتی در زندگی شما رخ خواهد داد که به زودی غافلگیر خواهید شد و این میزان استرس برای شما بی معنا خواهد بود.

از طرفی توصیه ای که به شما می شود این است که غذاهای ارگانیک را به رژیم غذایی که در حال حاضر دارید اضافه کنید تا از لحاظ جسمانی به شرایط متعادلی برسید. روابط خودتان را با دوستان نزدیکتان حفظ کنید و قول هایی که به آنها داده اید را فراموش نکنید و این مورد هم بخاطر داشته باشید که نباید به هر شخصیتی با هر مقامی اعتماد کنید. با این وجود وقتی شما در تعادل سازی روحیات خود سعی می کنید، در خانواده جلوه بهتر و شادی پیدا خواهید کرد و انرژی شما در محیط خانواده هم پخش خواهد شد.

متولدین اردیبهشت ماه
چرا شما هیچ وقت خودتان را در اولویت قرار نمی دهید؟ امروز به هر نحوه ممکن باید روز خوبی را برای خودتان بسازید و اولویت اصلی خودتان باید باشید. اما چرا شما از زندگی که دارید نمی تواند طعم خوشحالی را بچشید؟ رابطه شما با اعضای خانواده و سایر دوستانتان چگونه می باشد؟ رابطه دوستانه با هر شخصی که در زندگی شما قرار دارد، دو طرفه می باشد و شما نباید در مقابل تعهدات خود تنبلی و بی مسئولیتی کنید.

اما امروز شما متعلق به هیچ شخصی نیست و باید فقط و فقط به خودتان فکر کنید و حال خودتان را عوض کنید. در مورد مشکلاتی که دارید کمی بیشتر فکر کنید تا بتوانید به ایده آل خود از زندگی برسید و دیگر احساس گذشته در شما وجود نداشته باشد و همیشه با نزدیکان و دوستان خود بحث و درگیری فکری نداشته باشید چرا که اگر بدین گونه پیش بروید مشکلات جسمانی زیادی به سراغ شما خواهند آمد و می توانند آسیب جبران ناپذیری را به سلامتی شما وارد کنند.

متولدین خرداد ماه
شما فردی با استعداد هستید که تنها تلاش شما در زندگی این است که خودتان را به یک شرایط متعادل از زندگی برسانید و چالش های قبل را نداشته باشید که این رفتار شما یک نقطه مثبت در روابط عاطفی شما خواهد بود. اما وقتی شما تمام تلاش خود را انجام میدهید تا به هدف برسید، به کائنات اثبات می کنید که شما توانایی کنار آمدن با هر چالشی را دارید و تحت هر شرایطی به هر چیزی که می خواهید، قطعا میرسید که بی شک این مسائل و مشکلات به زودی برطرف خواهند شد و شما می توانید به سطح متعادلی از زندگی برسید.

با این حال این واقعیت درست است که برای زندگی نیاز به پول دارید، اما کسب درآمد بالا، بیشتر یک هدف است که شما برای رسیدن به آن تمام مسیر را به تلخی می گذرانید. اما وقتی که شما هم هدف و هم مسیر رسیدن به هدف را طی می کنید، بی شک در زمان رسیدن به هدف شرایط بهتری خواهید داشت تا افرادی که به مسیر رسیدن به هدف هیچ اهمیتی نمی دهند.

متولدین تیر ماه
در محیط کاری که در آن مشغول هستید، بیشتر احساس می کنید که بجای یک عضو فعال، عضوی هستید که هیچ فعالیتی ندارد و همیشه به مشکلات اصلی خود فکر می کند. این مشکل می تواند از خانواده و زندگی شخصی شما آغاز شود چرا که شما سعی می کنید به مسائل شخصی خود در محیط کار فکر کنید و برای آن راه حل پیدا کنید که با فکر زیاد هم نمی توانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. با این حال توصیه می شود اگر از خانه به سمت محل کار حرکت کردید، تمام مسائل را در جایگاه خود بگذارید و با خودتان به محل کار منتقل نکنید.

اما از طرفی دیگر امروز می تواند یک روز عاشقانه ای برای شما و همسرتان باشد که با کنار گذاشتن مسائل و مشکلات در هر بخشی از زندگی می توانید زندگی بهتر را درک کنید تا این گونه مشکلات خانوادگی شما پایان یابد و از تمام دغدغه هایی که دارید فاصله بگیرید و زندگی مطلوبی را برای خودتان فراهم کنید.

متولدین مرداد ماه
ممکن است یکی از دوستان قدیمی شما که رابطه خوبی در طی چند وقت اخیر با آن نداشتید به شما مجددا نزدیک شود و شما را در مسیری که در حال حاضر در حال پیمودن آن هستید، را هموار تر کند و شما را به هدفتان هر چه بهتر برساند. از این رو این فرصت مناسبی است تا هم رابطه خود را با دوست قدیمی خود بهتر کنید و هم به هدف سریعتر برسید.

از طرفی شما فردی هستید که به زندگی خیلی سخت میگیرید و این در حالی است که زندگانی فانی می باشد و اگر کسی با فکر های مداوم توانست به راه حل برسد، شما هم این روش را در پی بگیرید! اصلی ترین راه برای رفع مشکل، عمل می باشد که برای آن هم وقت زیادی باید بگذارید. از این رو بیشتر از فکرهای بی هدف، به دنبال عمل سخت برای رفع مشکل باشید.

متولدین شهریور ماه
امروز از هر انگیزه خلاقانه که در ذهن شما ایجاد می شود پیروی کنید و در صورت ممکن آنها را در دفتر یادداشت بنویسید و از همین امروز به دنبال انجام دادن آن باشید چرا که ساده ترین ایده خلاقانه می تواند به شما کمک بسزایی کند. این تنها مشکل اکثر ما می باشد چرا که بهترین ایده ها همیشه در ذهن ساخته می شوند و بدون فکر کردن به آن از ذهنمان خارج می کنیم و این در حالی است که ساده ترین ایده ها هم می توانند زندگی ما را تغییر دهند.

با این حال به دوستان قدیمی خود اعتماد کنید و در صورت امکان از آنها برای رسیدن به هدف کمک بگیرید و آنها به شما کمک خواهند کرد تا مسیر را هر چه بهتر طی کنید.

متولدین مهر ماه
اعتماد به نفس پائین شما باعث آسیب در زندگی شخصی و عاطفی شما شده است که حتی اجازه زندگانی را از شما گرفته است و با این معضل چند سالی است که دارید زندگی می کنید. اما شما می توانید امروز تبدیل به با اعتماد ترین فرد شوید و با دوستانی که همیشه به بودن با آنها فکر می کنید، بیرون بروید و روحیه ضعیف خود را تقویت کنید.

همچنین ثبات زندگی عاشقانه ای که همراه همسرتان ساخته اید، از هر چیز دیگری مهم می باشد و باید برای آن تلاش بسزایی کنید و گاهی اوقات هم برای در تعادل ماندن آن، از برخی چیزها بگذرید چرا که عدم تعادل آن می تواند زحمات چندین ساله شما را به باد دهد. بنابراین از خوبی به خانواده و دوستانتانف حتی ذره ای دریغ نکنید.

متولدین آبان ماه
درست است که امروز دقیقا مملو از نشاط و سرگرمی برای شخص شما نخواهد بود، اما شما را هم خسته نخواهد کرد. خوشحالی چیزی است که شما به خودتان هدیه می دهید و قرار نیست همیشه از سایر دوستانتان دریافت کنید. برای مثال شما می توانید با یک بحث ساده دوستانه با دوستتان و یا همکارانتان در محل کار، خودتان را شاد کنید و ساعت ها بخندید.

از طرفی شما شخصی هستید که پول برایتان مهم نیست و تمام دریافتی شما در طول ماه، برای مصارف شخصی خرج می شود و حتی میزان اندکی از آن را ذخیره نمی کنید و این یک اشتباه بزرگ می باشد و باید به هر نحو ممکن مبلغی را پس انداز کنید و بدون ترس آنرا برای آینده نه چندان دور خود نگه دارید.

متولدین آذر ماه
شما شخصیتی دارید که همیشه به دنبال این هستید تا مطمئن شوید که آیا دوستان شما، شما را دوست دارند یا خیر؟ این واقعیت برای شما خیلی مهم می باشد و باید حتما از آن اطلاع پیدا کنید تا در روحیات شما به بهترین شیوه ممکن تاثیر بگذارد. لازم است خودتان با این حقیقت کنار بیاید که اگر کسی با شما تماس می گیرد یا پیام میدهد و یا به شما فکر می کند، به معنای این است که شما را دوست دارد و نیازی به این نیست که دائما از آنها بپرسید که آیا شما را دوست دارند یا خیر؟

هر شخصی زندگی شخصی و خصوصی خود را دارد و ممکن است در طول روز مسائل و مشکلاتی برای آنها رخ دهد و اگر در طی این گونه مسائل به شما پیام ندادند، نشان دهنده درگیری فکری آنها می باشد! نه اینکه دیگر شما را دوست ندارند! با این وجود با دوستانتان سعی کنید بهترین و ایده آل ترین خاطرات را بسازید و این گونه انرژی زیادی در بدنتان خواهید ساخت که در برابر سایر مسائل از شما مراقبت خواهد کرد.

متولدین دی ماه
امروز را با شخصی که معمولا وقت کمی برای او در طول روز می گذارید و یا چند وقتی است که سر مسائلی با او حرف نمی زنید، حرف بزنید تا دغدغه ای دیگر از این بابت نداشته باشید و با به یاد آوری خاطرات هم برای خودتان و هم برای او، حالتان را تغییر دهید و هر گونه احساس منفی که در شما در طول این مدت ایجاد شده اند را فراموش کنید. با این حال کنار آمدن با برخی مسائل نشان دهنده ضعف شما نیست! نشان دهنده افزایش اعتبار و قدرت شما در مقابل مسائل گوناگون می باشد.

شما فردی هستید که بیشتر به دنبال این هستید تا توانایی های خود را در مسائل گوناگون افزایش دهید چرا که شما فرد خلاقی هستید و از پس هر کاری بر می آیید. این احساسف واقعا احساس خوبی می باشد که شما می توانید چندین کار را در کنار هم یاد بگیرید. اما توصیه ای که برای شما داریم این است در میان تمام هنرهایتان، یکی را که خیلی بیشتر علاقه دارید انتخاب کنید و اکثر توجه و زمان خود را در طول روز برای آن سپری کنید.

متولدین بهمن ماه
شما تعیین کننده این هستید که با چه کسانی ارتباط ایجاد کنید و با چه کسانی ارتباط ایجاد نکنید! با این حال کافی است در کنار تمام احساساتی که دارید، کمی صبوری به خرج دهید و امروز و روزهای آینده را برای خودتان از روز پر تلنگر به روز آرام و بی دغدغه تبدیل کنید و هیچ احساس نا امیدی نسبت به زندگی در حال حاضر خود نداشته باشید چرا که هیچ کش بجز شما نمی تواند احساس نا امیدی را درون شما ایجاد کند.

بنابراین هر چیزی که در زندگی شما رخ میدهد بدین معناست که شما یک زمانی به آن اجازه داده اید و یک زمان هم می توانید در مقابل این احساس مقاومت کنید. به این جمله کمی فکر کنید و قطعا می تواند در حل مسائلی که این روزها برای شما رخ داده اند موثر باشد. اما این بدین معنا نیست که تبدیلبه فردی خشن شوید! شما باید به هر نحو ممکن زندگی آرامی را برای خودتان بسازید تا در مقابل مسائل گوناگون ایستادگی کنید.

متولدین اسفند ماه
دیدگاه شما نسبت به زندگی که در حال حاضر دارید این است که مقدار انرژی بین زندگی داخلی و بیرونی خود را تفکیک کنید. بدین معنا که خود را در داخل و یا خارج از خانه محدود کنید و دو سبک متفاوت را در بر بگیرید و از یک سری موارد خودتان را محروم کنید. این نوع دیدگاه کمی درست است چرا که شما مسائل کار را در محل کار قرار می دهید و مسائل خانه را در خانه! اما اگر از این فراتر بروید، قطعا احساس خوبی از زندگی در حال حاضر خود نخواهید داشت.

با این وجود به مرور زمان خصوصیات و مهارت های شما به زودی به همکاران و مافوق شما اثبات خواهد شد که می توانید جایگاه بهتری در محل کار پیدا کنید و با افزایش حقوق روبرو شوید. با این حال تمامی این خصوصیات به شما بستگی دارد چرا که تعیین کننده اینکه شما باید موفق شوید یا نباید موفق شوید، خودتان و افکاری که در ذهنتان هستند، هستید و باید در مقابل تمامی آنها ایستادگی کنید./نمناک