رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


واکنش سازمان هواپیمایی به ادعای لوفتهانزا

واکنش سازمان هواپیمایی به ادعای لوفتهانزا سازمان هواپیمایی کشوری: پس از ادعای شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در خصوص کشف جسد در محفظه ارابه فرود هواپیمای ایرباس ۳۴۰ پرواز شماره ۶۰۱ این شرکت در مسیر تهران- فرانکفورت مورخ ۵ آبان، بررسی‌ها نشان می‌دهد نماینده شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در تماس الکترونیکی با شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، […]

واکنش سازمان هواپیمایی به ادعای لوفتهانزا

سازمان هواپیمایی کشوری:
پس از ادعای شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در خصوص کشف جسد در محفظه ارابه فرود هواپیمای ایرباس ۳۴۰ پرواز شماره ۶۰۱ این شرکت در مسیر تهران- فرانکفورت مورخ ۵ آبان، بررسی‌ها نشان می‌دهد نماینده شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در تماس الکترونیکی با شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، توقف موقت پروازهای این شرکت به ایران را اعلام کرده است.

بر این اساس سریعاً کارگروه امنیتی فرودگاه امام خمینی (ره) تشکیل شده و اقدامات لازم نسبت به بررسی امنیتی موضوع صورت گرفت.

اما از آنجا که این رویداد تاکنون از سوی دولت آلمان به صورت رسمی به دولت جمهوری اسلامی ایران و سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نشده است، بنابراین پروازهای لوفتهانزا به فرودگاه امام خمینی (ره) مجدداً از سرگرفته شد.

در صورت تایید رسمی این رویداد از سوی مرجع ذی‌صلاح دولت آلمان بررسی‌های مشترکی با سازمان هواپیمایی کشوری صورت خواهد گرفت.