رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


فال روزانه سه شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۲

متولدین فروردین شما فرد قدرتمندی هستید. از چیزهای ناشناخته نمی ترسید و قدرت ریسک پذیری بالایی دارید. دوست دارید که زندگی و فرهنگ های جدید را تجربه کنید و حتی از ایجاد تغییرات در زندگی تان نیز لذت می برید. امروز اتفاقی غیر منتظره برایتان می افتد که راضی تان خواهد کرد و زندگی تان […]

متولدین فروردین

شما فرد قدرتمندی هستید. از چیزهای ناشناخته نمی ترسید و قدرت ریسک پذیری بالایی دارید. دوست دارید که زندگی و فرهنگ های جدید را تجربه کنید و حتی از ایجاد تغییرات در زندگی تان نیز لذت می برید. امروز اتفاقی غیر منتظره برایتان می افتد که راضی تان خواهد کرد و زندگی تان را همانطور که خود می خواهید، به سمت دیگری سوق خواهد داد. پس خودتان را برای یک زندگی ایده آل و هیجان انگیز آماده کنید. به شما بر خورده چون شما توقع رفتاری که با شما شده را نداشتید، حق دارید اما این دلیل نمی شود که خام و بچگانه عمل کنید از او به لطف و مهربانی یاد کنید و بکوشید راه آشتی و صلح را پیشه کنید، مبادا پشت سر او با دیگران حرف بزنید ادامه این دشمنی موجب فرسایش روحتان می شود، اما دوستی دلتان را گرم نگه می دارد.منتظر یک تلفن باشید.

متولدین اردیبهشت

امروز از طریق تلفن خبر خوشی به شما می رسد که انتظارش را نداشته اید. این خبر بخشی از زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. اگر دوست دارید که تمام زندگی تان را از نو بسازید، باید از این فرصت استفاده کنید و باقی درهای بسته را نیز باز کنید. سر موضوعی دو به شک هستید. دلتان یک طرف است و نظرات اطرافیان در سمت دیگر. برای این که بهترین تصمیم را بگیرید به حرف های دیگران با دقت گوش دهید، سپس آنچه دلتان می گوید را انتخاب کنید. در این صورت هیچگاه از انتخاب تان پشیمان نخواهید شد. در مورد یک پیشنهاد، کوچکترین احتمالات را در نظر بگیرید؛ یک اشتباه به اصطلاح کوچک باعث دردسرتان می شود. اطراف خود را وارسی کنید و به دنبال نمونه های مشابه بگردید. در مورد مساله ای هرچه به روز موعود نزدیک تر می شوید میل و هیجان شما بیشتر می شود. شما انسان خوش ذاتی هستید و آرامش در کنار شما معنی پیدا می کند. از فردی که روح شما را آزار می دهد دوری کنید.

متولدین خرداد

بهتر است که امروز تنها نمانید. شما اکنون احتیاج به فردی دارید که کنارتان بنشیند و با شما خیالپردازی کند تا حالتان کمی بهتر شود. پس از با اعتمادترین فرد زندگی تان بخواهید که امروز شما را همراهی کند. بزودی برای شما اتفاقات متفاوتی خواهد افتاد که زندگی تان، به خصوص زندگی عاطفی تان، را دگرگون می کند. از همین امروز جرقه هایی در محیط کارتان زده خواهد شد که فرصت های تازه ای را برایتان می گشاید. تا جای ممکن از آنها نهایت استفاده را بکنید. موقعیتی بسیار مناسب دست می دهد که شخصی فضول و خبرچین را از اطرافتان دور کنید، در رفتار خود با او تجدید نظر کنید و نسبت به صحبت‌ها و نظراتش سختگیرتر باشید.اشتباهاتتان را تکرار نکنید ممکن است فرصت جبران نداشته باشید. حالا وقت آن است که مصلحت اندیشی را کنار بگذارید و راز درونتان را با کسی که بسیار دوستش می دارید در میان بگذارید.

متولدین تیر

امروز یکی از اقوام تان را ملاقات می کنید. او می خواهد که از شما برای کاری به نفع خودش استفاده کند، به همین دلیل مراقب باشید. قبول کردن درخواست او استرس زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. پس قبل از هر جوابی به او، خوب فکر کنید. فرصت های زیادی در مقابل شما قرار دارد، اما شما چشم هایتان را بسته اید. کافی است دست تان را دراز کنید تا به مراد دلتان برسید. فردی در محیط کار مراقب رفتارهای شماست، سعی کنید که سرتان توی کار خودتان باشد تا نتواند به ضرر شما کاری کند. از انسانی با عقل و درایت شما که همیشه سعی می کند بر احساس خود پیروز شود و از منطق و استدلال عقلی در کارهای خود کمک بگیرد رفتار ضعیف و از روی ترس بعید است، هوش و استعداد خود را دست کم نگیرید و دنبال کارهای بیهوده نروید، به خواسته‌تان می رسید و نیتتان عملی می شود اما فعلاً نیاز به صبر و حوصله دارید، عاقلانه‌ترین کار این است که فعلاً سکوت کنید.

متولدین مرداد

شما فردی هستید که به جای فکر کردن به خود، اول به دیگران می اندیشید. به بیان دیگر عادت دارید که خودتان را برای اطرافیان تان فدا کنید اما امروز همه چیز متفاوت است. در واقع، آنچه برای شما اهمیت دارد در درجه اول خودتان هستید و همین موضوع به شما حس آزادی داده است. بهتر است که این حس را در خودتان نگه دارید تا زندگی شادتری را تجربه کنید. دوستی نزد شما می آید و پیشنهادی برایتان دارد. اگر آن را قبول کنید به نفع تان است. آنچه که نیاز دارید برایتان مهیا می شود. نذری که کرده‌اید ادا کنید. غم و غصه را فراموش کنید، حالتان را از این که هست بدتر می کند که بهتر نمی کند. برای حفظ سلامتی‌تان وقت دکتر را به تعویق نیندازید، هیچ چیز مهمتر از سلامتی نیست. کسی پشت سرتان حرفی زده که به گوش شما می رسد، به روی خودتان نیاورید از این گوش بشنوید و از آن یکی به در کنید.

متولدین شهریور

تا به حال فردی را الگوی خود قرار داده اید؟ امروز این موضوع برعکس می شود. یعنی این شمایید که الگوی دیگران خواهید بود. مردم برای مشورت نزد شما می آیند و از شما درخواست کمک می کنند. شما نیز به سادگی راه حل های مناسب را ارائه خواهید داد بنابراین خودتان را هیچوقت دست کم نگیرید. امروز جهان متعلق به شماست. حتی یکی از آرزوهای کوچک تان که مدت هاست گره در کارش افتاده، به دست فردی باز می شود. وقت آن است برای خود جشن کوچکی به پا کنید. تصمیمی گرفته‌اید که عملی کردنش در ظاهر کار آسانی نیست، دست به کار شوید تا ببینید چقدر به سادگی همه چیز درست می شود. به جشنی با شکوه دعوت خواهید شد. با افراد ساده و بی غل و غش ارتباط برقرار کنید. همه نیاز به یک نفر برای شنیدن حرف‌های خود دارند این یک نفر را درست انتخاب کنید. بهتر است حواستان به سلامتی جسمی‌تان باشد.

متولدین مهر

امروز همه چیز خوب و آرام است اما این شمایید که استرس و هیجان ایجاد می کنید. بهتر است که خودتان را با فضا هماهنگ و از موضوعاتی که ارزش بحث ندارند، نیز خودداری کنید. شما فرد بسیار صادقی هستید به حدی که دیگران نیز از این خصوصیت شما متعجب می شوند. شاید گاهی از اینهمه صداقتی که به خرج می دهید پشیمان شوید اما در نهایت نتیجه مثبت آن را در زندگی تان خواهید دید. دیگران از آنچه که در دلتان می گذرد بی خبرند. برای اجرای نیتی که دارید باید تمام جوانب را بسنجید تا فریب نخورید، بی تدبیر عمل نکنید که پشیمان و پریشان خاطر می شوید. در گذشته خطایی کرده اید و اموال زیادی را از دست داده‌اید، به زودی تجارت جدیدی را شروع می کنید این کار برای شما آمد خوبی دارد تا جای ممکن تلاشتان را بکنید.

متولدین آبان

امروز مجبور می شوید که برخی از قوانین قلب تان را بشکنید. شما از وظیفه ای که به عهده دارید به خوبی آگاهید اما اکنون زمانی است که باید خودتان را هماهنگ با دیگران کنید. اگر چه این موضوع شما را نگران می کند اما مطمئن باشید که سرنوشت بهتری در انتظارتان خواهد بود. اگر احساسی پنهان در درون خود دارید، هر چه سریع تر آن را با فردی قابل اعتماد در میان بگذارید. شاید زمان آن است که از مشورت دیگران کمک بگیرید تا اتفاقات بهتری برایتان رخ دهد. به زودی در یک ماجراجویی هیجان انگیز و دوستانه قرار خواهید گرفت، زندگی پر از طوفان هست قوی باشید و استقامت به خرج دهید. این روزها به شدت می خواهید روش زندگی خود را تغییر دهید، برای همین در رویدادهای اجتماعی بسیاری مشارکت خواهید کرد، اتفاقا این کار برایتان مفید هست. رژیم غذایی خود را تغییر بدهید تا به درمان نیاز پیدا نکنید.

متولدین آذر

زندگی شما پر از افرادی است که علاقه زیادی به برقراری ارتباط با آنها ندارید. شما فردی ایده آلیست هستید و دوست ندارید که لحظه ای شبیه آنها باشید. برعکس، دوست دارید که افراد خاص را ملاقات کنید و از آنها چیزهای جدید یاد بگیرید. شاید برای رسیدن به خواسته دلتان باید دورتان را خلوت تر کنید. آنوقت فضا برای افراد جدید و اتفاقات خوب باز خواهد شد. به زودی در محیط کار فرصتی برایتان فراهم می شود که بهتر است خودتان را به خوبی در آن نشان دهید. این روزها به عمد بیشتر اوقات خود را با دیگران سر می کنید، مواظب باشید به چه چیزی و چه کسی اعتماد می کنید. با مشکل پیش آمده با تدبیر روبرو شوید نه اینکه فرار کنید، ختم این راه به ناکجاست مشکلات خود به خود برطرف نمی شوند. فرد نیکی به خانواده‌تان وارد می شود، پیش داوری نکنید و او را به گرمی خوش آمد بگویید.

متولدین دی

شما پیش خودتان فکر می کنید که همه چیز می دانید، به همین دلیل از مشورت با دیگران سر باز می زنید. اما یادتان باشد که هیچ انسانی کامل نیست. شاید شما توانایی های زیادی داشته باشید اما گفتگو با دیگران زاویه دیدهای جدیدی به شما می دهد. امروز همان روزی است که باید تا حد ممکن با دیگران مشورت کنید و از آنها ایده بگیرید. در همین رفت و آمدها با فردی آشنا می شوید. اگر چه برای اولین بار است که او را می بینید اما دوستی پایداری بین تان برقرار می شود. شما به خوبی می دانید که قدرت پیشنهاد و رهبری دارید. شخصیت شما مسحور کننده است. به خاطر یک اشتباه بیش از حد خودتان را زیر سوال نبرید، اشتباه در تصمیم گیری از هر کسی ممکن است سر بزند، خودخوری بیش از حد فقط بیهوده خسته ترتان می کند. یادتان نرود که هرچقدر سخت بگیرید دیرتر به هدفتان می رسید.

متولدین بهمن

همه می دانند که شما فرد قدرتمندی هستید. شما نه تنها توانایی بلکه اراده و انگیزه بالایی دارید طوری که هر مانعی را می توانید از جلو رویتان بردارید. حتی دیگران نیز از کمک های شما به مراتب استفاده می کنند. حال زمانی است که این توانایی را برای پیشرفت در کار حرفه ای تان به کار گیرید و خوش بدرخشید. بین شما و یکی از دوستان تان درگیری پیش آمده که بهتر است هر چه زودتر برای حل آن پا پیش بگذارید و گرنه پیچیده تر از قبل خواهد شد. شما از نوجوانی به بازوی خود تکیه کرده‌اید و متکی به نفس بوده‌اید، به این خصیصه‌تان ببالید. دوستی را که میل به دیدن او را دارید، ملاقات خواهید کرد به شرطی که قدمی بردارید. تصمیمی که چند ماه پیش شما را به شک و تردید انداخته بود، بالاخره عملی خواهید کرد. آنچه را برایتان مهم است، دوباره یادآوری کنید. کار از محکم کاری عیب نمی کند.

متولدین اسفند

مسئولیت های خانوادگی زیادی روی سرتان ریخته که همه وقت تان را گرفته است. اگر چه از سنگینی باری که بر دوش تان است خسته شده اید اما در نهایت خواهید دید که چقدر برای دیگران ارزشمند خواهید بود. این روزها بهتر است که از هیجانات اطراف تان دور باشید. سوتفاهم هایی پیش آمده که اگر شما هم خودتان را قاطی کنید، پای شما هم گیر می شود. بنابراین بهترین کار دور ماندن و سکوت کردن است. برای رسیدن به نیتتان بهتر است در درجه اول روحیه و اراده‌تان را قوی کنید، حواستان را کاملا جمع کنید. از قرص های آرامش بخش و خواب آور استفاده نکنید. اتفاق مهمی به زودی خواهد افتاد. شخصی دائم به فکر شماست. کاری نکنید که عمرتان را به حسرت هدر بدهید و پشیمان فرصتی که داشتید باشید گوشی تلفن را شما بردارید!


جدیدترین خبرها