رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


زن روس ٨٠ سال با سوزن فرو رفته در مغزش زندگی کرد

زن روس ٨٠ سال با سوزن فرو رفته در مغزش زندگی کرد پزشکان پس از بررسی سی‌تی‌اسکن مغز زن ۸۰‌ساله اهل خاور دور روسیه دریافتند که او تمام عمر با سوزن سه‌سانتی‌متری در مغزش زندگی کرده است. پزشکان معتقدند این زن قربانی کودک‌کشی ناموفق والدینش بوده است و می‌گویند به دلیل ترس از بدتر شدن […]

زن روس ٨٠ سال با سوزن فرو رفته در مغزش زندگی کرد

پزشکان پس از بررسی سی‌تی‌اسکن مغز زن ۸۰‌ساله اهل خاور دور روسیه دریافتند که او تمام عمر با سوزن سه‌سانتی‌متری در مغزش زندگی کرده است.

پزشکان معتقدند این زن قربانی کودک‌کشی ناموفق والدینش بوده است و می‌گویند به دلیل ترس از بدتر شدن شرایط او برای بیرون آوردن سوزن اقدام نخواهند کرد.

اداره بهداشت منطقه ساخالین روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: چنین مواردی در زمان جنگ جهانی دوم نا‌معمول نبوده است.

احتمالا والدین او قصد داشتند دخترشان را با فروکردن سوزنی سه سانتی‌متری در مغزش در طول جنگ جهانی دوم به قتل برسانند و همین باعث شده است که او تمام عمر خود را با سوزن در سرش زندگی کند.

چنین روشی در آن زمان با هدف پنهان کردن شواهد جنایت به کار گرفته می‌شد.» در زمان جنگ‌جهانی دوم قحطی سراسر روسیه را دربر گرفته بود و مردم در فقر زندگی می‌کردند.

در بیانیه اداره بهداشت منطقه مزبور همچنین آمده است: اگرچه سوزن وارد لوب آهیانیه‌ای چپ مغز او شده اما اثر مورد نظر را نداشته و این دختر زنده مانده است. بیمار همچنین هیچ‌گاه از سردرد‌های ناشی از این آسیب شکایت نکرده و درخطر نبوده است. در حال حاضر شرایط او تحت نظر پزشکان است./ایندیپندنت