رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


گلرنگ مالک جدید تپسی شد

گلرنگ مالک جدید تپسی شد گلرنگ با خرید ۶۸.۹۵ درصد از سهام تپسی، مالکیت جدید این تاکسی اینترنتی را بر عهده گرفت. دو شرکت حقوقی «خورشید سان» و «راستین ارزش سپهر» به همراه چهار فرد حقیقی، سهام خود را دیروز و امروز، طبق سازوکار سازمان بورس، به گلرنگ فروختند. بر اساس متنی که تپسی در […]

گلرنگ مالک جدید تپسی شد

گلرنگ با خرید ۶۸.۹۵ درصد از سهام تپسی، مالکیت جدید این تاکسی اینترنتی را بر عهده گرفت. دو شرکت حقوقی «خورشید سان» و «راستین ارزش سپهر» به همراه چهار فرد حقیقی، سهام خود را دیروز و امروز، طبق سازوکار سازمان بورس، به گلرنگ فروختند.

بر اساس متنی که تپسی در اختیار رسانه‌ها قرار داده است، گلرنگ با مبلغ بیش از ۲.۱ هزار میلیارد تومان،  این سهام را خریداری کرده است.

«میلاد منشی‌پور»، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار تپسی با انتشار ویدئویی اعلام کرد گلرنگ خریدار ۷۰ درصد از سهام تپسی بوده است: «به این ترتیب نه تنها تپسی بعد از هفت سال وارد چرخه بعدی و بزرگ‌تر زندگی خود، بلکه در این مسیر همراه و حامی توانمندی را در کنار خود خواهد داشت.»

او با اشاره به اینکه از ترکیب سهام‌داران تپسی خارج شده است، سرمایه‌گذاران این پلتفرم را جزو اولین کسب‌وکارهایی در چنین رده دانست که به نتیجه سرمایه‌گذاری‌شان رسیده‌اند: «مشتاقم که در این مسیر جدید به تپسی کمک کنم.»