رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


حادثه رانندگی برای فوتبالیست‌‌های ایرانی در امارات دو کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت

حادثه رانندگی برای فوتبالیست‌‌های ایرانی در امارات دو کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت به گزارش ورزش سه، امیرحسین و احمدرضا یزدانپرست، دوقلوهای ۱۷ ساله ایرانی که در لیگ جوانان امارات متحده عربی فوتبال بازی می‌کردند، در مسیر شهرهای دبی – فجیره دچار سانحه رانندگی شدند و راننده ۱۹ ساله نتوانست در هوای بارانی […]

حادثه رانندگی برای فوتبالیست‌‌های ایرانی در امارات دو کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش ورزش سه، امیرحسین و احمدرضا یزدانپرست، دوقلوهای ۱۷ ساله ایرانی که در لیگ جوانان امارات متحده عربی فوتبال بازی می‌کردند، در مسیر شهرهای دبی – فجیره دچار سانحه رانندگی شدند و راننده ۱۹ ساله نتوانست در هوای بارانی خودرو را کنترل کند.

در پی این حادثه، امیرحسین یزدانپرست و یاسر عیسی‌زاده، دو بازیکن تیم فوتبال النجمه الزرقا، جان خود را از دست دادند و احمدرضا یزدانپرست پس از آسیب‌دیدگی شدید از ناحیه سر به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش ورزش سه، احمدرضا در حال حاضر در کمای مصنوعی به سر می‌برد تا پزشکان بتوانند شرایط و میزان هوشیاری او را ارزیابی کنند.

این دوقلوهای ایرانی و اهل ایذه در خوزستان، فوتبال خود را در امارات متحده عربی در مدرسه فوتبال شباب الاهلى آغاز كردند و سپس به تيم جوانان النجمه الزرقا به سرمربيگرى نويد فريدی پيوستند. اميرحسين یزدانپرست که در این تصادف جان خود را از دست داد با به ثمر رساندن ١٨ گل، در رده جوانان آقای‌گل ليگ دو امارات متحده عربی بود.