رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


حمله رجانیوز به مدیران فوتبالی

حمله رجانیوز به مدیران فوتبالی تصاویر بسیاری از هتاکی و حمله به هوادارانِ خانمِ فوتبال در ورزشگاه آزادی دست به دست می‌شود؛ ماجرایی که از سال‌ها قابل پیش‌بینی بود و اکنون فدراسیون فوتبال چشمانش را نسبت به روزِ سیاهِ فوتبال ایران بسته است. استخوان‌بندی ورزشگاه‌ها با ناسزا و خشونت پیوند خورده است؛ این موضوع تازه‌ای […]

حمله رجانیوز به مدیران فوتبالی

تصاویر بسیاری از هتاکی و حمله به هوادارانِ خانمِ فوتبال در ورزشگاه آزادی دست به دست می‌شود؛ ماجرایی که از سال‌ها قابل پیش‌بینی بود و اکنون فدراسیون فوتبال چشمانش را نسبت به روزِ سیاهِ فوتبال ایران بسته است.

استخوان‌بندی ورزشگاه‌ها با ناسزا و خشونت پیوند خورده است؛ این موضوع تازه‌ای هم نیست و گویا بخشی از طبیعت فوتبال شده است. این اپیدمی غلط برای یک جریان هواداری خاص نیست و همه تیم‌ها درگیر آن هستند.

مقصر این اتفاق اول از همه جماعت غرب‌زده و تهی از فکری بودند که شأنیتی برای بانوان قائل نیستند. آن‌ها با شعار آزادی بانوان را راهی ورزشگاه کردند. همان‌هایی که با بانوان حاضر در ورزشگاه عکس یادگاری می‌گرفتند، حالا پاسخ بدهند.

چرا قبل از آن‌ که زیرساخت‌های اصولی، فنی و فرهنگی شکل بگیرد، این تصمیم گرفته شد؟ چرا تاوان این شتابزدگی را زنان و دختران این سرزمین باید بدهند؟ باید از مدیران فوتبال ایران پرسید که بعد از سال‌ها در اختيار داشتن سكان این رشته ورزشی، آیا همچنان زمان پاسخگویی از راه نرسیده است؟