رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


جنجال حمله مسلحانه به خانه رپر معروف

جنجال حمله مسلحانه به خانه رپر معروف جنگ لفظی میان کندریک لمار و دریک، ۲ ستاره موسیقی رپ که در روزهای گذشته به درگیری میان طرفدارانشان هم کشیده شده است، با حمله مسلحانه به خانه دریک و مجروح‌شدن یک نگهبان وارد مرحله‌ای تازه شد. ساعت ۲ بامداد سه‌شنبه به وقت محلی، حمله مسلحانه‌ای به عمارت […]

جنجال حمله مسلحانه به خانه رپر معروف

جنگ لفظی میان کندریک لمار و دریک، ۲ ستاره موسیقی رپ که در روزهای گذشته به درگیری میان طرفدارانشان هم کشیده شده است، با حمله مسلحانه به خانه دریک و مجروح‌شدن یک نگهبان وارد مرحله‌ای تازه شد.

ساعت ۲ بامداد سه‌شنبه به وقت محلی، حمله مسلحانه‌ای به عمارت مجللی در خیابان لارنس شهر تورنتو صورت گرفت؛ مالک این عمارت، دریک، خواننده معروف رپ است و در جریان این حمله، نگهبان خانه مورد اصابت گلوله قرار گرفت. به ‌دنبال این حمله، بلافاصله پلیس مداخله کرد و نگهبان مجروح به بیمارستان منتقل شد. تحقیقات اولیه نشان می‌داد که مظنونان این حمله از یک وسیله نقلیه به نگهبان خانه شلیک کرده و سپس از صحنه فرار کرده‌اند. به گزارش پلیس تورنتو، مشخص نیست که آیا دریک، هنگام حمله در خانه‌اش حضور داشته و هدف اصلی حمله مهاجمان بوده است یا خیر. با این حال تحقیقات گسترده‌ برای یافتن مهاجمان آغاز شده و به ‌گفته پلیس به ‌دلیل کیفیت پایین ویدئوهای ضبط شده در دوربین‌های مداربسته، شناسایی متهمان کار ساده‌ای نیست.