رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


جزئیات دستگیری عوامل حمله تروریستی به کلانتری ۲۲ اهواز

جزئیات دستگیری عوامل حمله تروریستی به کلانتری ۲۲ اهواز سردار شاهوار پور فرمانده سپاه خوزستان با اعلام خبر دستگیری عوامل تیراندازی تروریستی که منجر به شهادت دو تن از پرسنل نیروی انتظامی در استان خوزستان شد گفت: با تحقیق عناصر اطلاعاتی سپاه در استان خوزستان صبح امروز ۲۶ اردیبهشت ماه موفق شدیم که این گروه […]

جزئیات دستگیری عوامل حمله تروریستی به کلانتری ۲۲ اهواز

سردار شاهوار پور فرمانده سپاه خوزستان با اعلام خبر دستگیری عوامل تیراندازی تروریستی که منجر به شهادت دو تن از پرسنل نیروی انتظامی در استان خوزستان شد گفت:

با تحقیق عناصر اطلاعاتی سپاه در استان خوزستان صبح امروز ۲۶ اردیبهشت ماه موفق شدیم که این گروه تروریستی وابسته را، که در حال خروج از کشور بودند طی عملیاتی دستگیر و متلاشی کنیم.
وی ادامه داد: این اقدام نشان از اشرافیت نیروهای اطلاعاتی در استان خوزستان دارد که اقدامات دشمن را با اشراف کامل تعقیب می کنند.

سردار شاهوارپور اظهار داشت: این هدیه ای است به مردم استان خوزستان و خانواده شهدا که انشاالله این عوامل هر چه زودتر توسط مقام قضایی به سزای اعمالشان خواهند رسید.

فرمانده سپاه خوزستان افزود:افرادی که دستگیرر شدند یک فایل تصویری را در فضای مجازی جهت این رعب و وحشت پخش کردند این افراد با تمام امکاناتی که در اختیار آنها بود توسط نیروهای هوشیار اطلاعاتی دستگیر شدند.