رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


فال روز سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

متولدین فروردین ماه سعی کنید امروز را به تمیز کردن محیط خانه و محل کار اختصاص دهید. این کار باعث می شود که ذهن شما نیز نظم پیدا کند و بتوانید برنامه های خود را بهتر از قبل مدیریت کنید. اگر می خواهید که در زندگی موفقیت بیشتری را کسب کنید، باید اهداف خود را […]

متولدین فروردین ماه

سعی کنید امروز را به تمیز کردن محیط خانه و محل کار اختصاص دهید. این کار باعث می شود که ذهن شما نیز نظم پیدا کند و بتوانید برنامه های خود را بهتر از قبل مدیریت کنید. اگر می خواهید که در زندگی موفقیت بیشتری را کسب کنید، باید اهداف خود را به طور واضح و شفاف تعریف کنید و در ذهنتان آنها را منظم کنید . با این کار می دانید که اکنون در کجای زندگی قرار دارید و باید چه قدمی بردارید.

شاید بشنوید که افرادی پشت سرتان بدگویی کرده اند اما بهتر است که خودتان را از آنها دور کنید. با این کار انرژی های منفی از اطراف شما کاسته می شود.

متولدین اردیبهشت ماه

امروز انرژی شما در بالاترین سطح خود می باشد. بهتر است که در یک کلاس رقص شرکت کنید تا انرژی شما در جای مناسبی تخلیه شود. با وقت گذراندن در کنار دوستان می توانید دوباره همان انرژی های از دست رفته را به دست بیاورید. گاهی اوقات می توانید خانواده خود را نیز به منزل دعوت کنید. بچه های شما به توجه بیشتری از جانب شما نیاز دارند و باید بیش از همیشه آغوش محبت خود را به روی آنها باز کنید. اگر مجرد هستید، در همین روزها یک موقعیت عالی برای ازدواج پیش می آید. با این ازدواج به رویاهای خود خواهید رسید. اما بهتر است که عجله نکنید و کارها را آرام پیش ببرید.

متولدین خرداد ماه

امروز سعی کنید که روز خود را با فکر باز تر و روشن تر نسبت به محیط اطرافتان شروع کنید. کمی به اطرافیانتان بیش تر توجه کنید. امروز می توانید کمی از فشار کاری فاصله بگیرید و به استراحت بپردازید. شاید خودتان متوجه نباشید اما شما نیاز بسیار زیادی دارید که روی مسائل به طور عمیق تمرکز کنید و گاهی اوقات باید پا روی غرورتان بگذارید و از دیگران کمک بخواهید. نسبت به آدم های اطراف توجه بیشتری داشته باشید و ببینید که این آدم ها با چه مشکلاتی درگیر هستند. شاید آنها به کمک شما نیاز داشته باشند اگر مجرد هستید، به زودی موقعیت خوبی برای ازدواج سر راه شما قرار می گیرد. او را پس نزنید و عجولانه تصمیم نگیرید.

متولدین تیر ماه

امروز کمی سرعت زندگی خود را متعادل کنید و سعی کنید که در یک جا آرام و قرار داشته باشید. عجله زیاد در کارها شما را از موفقیت دور خواهد کرد. پس مراقب باشید. همچنین امروز ممکن است شرایطی برای شما ایجاد شود که احساسات عاطفی شما را درگیر کند.

اگر فکر می کنید که تعهدات شما باید عمیق تر شوند، پس کمی رو به جلو گام بردارید. شما کاملاً در نزد دیگران جذاب هستید، مخصوصا در محل زندگیتان. اگر کسی به شما پیشنهاد کرد که کمی بیشتر مهمان نواز باشید، به حرفش گوش کنید. دوستانتان را دعوت کنید و تا می توانید در بیرون از منزل با آنها اوقات خوشی را سپری کنید

متولدین مرداد ماه

شاید امروز افرادی را در دور و بر خود ملاقات کنید که از نظر شما بسیار دوست داشتنی هستند و میل درونی داشته باشید که رابطه عمیق تری با آنها برقرار کنید. اگر خوش شانس باشید و شخص مقابل هم همین کشش و رغبت را نسبت به شما داشته باشند، باید سعی کنید که آشنایی بیشتری با یکدیگر داشته باشید و در مورد آینده با هم صحبت کنید. امروز روزی است که باید کمی متفاوت تر و خاص تر از همیشه رفتار کنید. گوش دادن به موسیقی و یا دیدن فیلم های رمانتیک به همراه دوستان می تواند سرگرمی خوبی باشد و باعث شود که روابط شما با دوستانتان تحکیم شود. افرادی دور و بر شما هستند که جذابیت شما را ستایش می کنند و می توانند استعدادهای شما را نیز تقدیر کنند. بهتر است کمی ببشتر در اجتماع باشید تا موقعیت های بهتری بر سر راهتان قرار بگیرد.

متولدین شهریور ماه

امروز از لحاظ کیهانی در موقعیتی قرار دارید که احساس قدرت زیادی می کنید. انرژی شما نیز بیش از هر روز دیگری است. سعی کنید که این انرژی را در راه مثبت به کار بگیرید. اگر احساس اضطراب دارید، باید آن را نادیده بگیرید و به یک شروع جدید فکر کنید. افرادی در اطراف شما هستند که به شدت شما را زیر نظر دارند و منتظر خطا یا اشتباهی از جانب شما می باشند. بهتر است که علاوه بر افزایش دقت در کار، آنها را نادیده بگیرید. در مورد نیازها و اهدافی که دارید با خودتان و ذهنتان گفتگو کنید. امروز زمان عالی برای صحبت کردن با خانواده می باشد و می توانید ایده آل هایتان را با آنها در میان بگذارید. اجازه ندهید که احساس نیاز شما به آرامش باعث شود که خودتان را از دیگرلن قایم کنید و از اجتماع دور شوید.

متولدین مهر ماه

امروز شاید فکرهای احمقانه ای به سرتان بزند.

امروز می توانید از اتفاقات معمولی زندگی خود نیز درس بگیرید و کمی هیجان را وارد زندگی کنید. نیروهایی در اطراف شما وجود دارند که می توانند در شرایط سخت به کمک شما بیایند. بهتر است که قدر این نیروهای غیبی را بدانید.

خودتان را در معرض افرادی قرار ندهید که همیشه با شما سر جنگ دارند. کمی در انتخاب دوست دقت کنید. چیزی که با آن نواجه می شدید کمی رویایی تر از واقعیت زندگی است. به آمال و آرزوهایتان فکر کنید تا آنها را بیشتر به سمت خود جذب کنید. امروز شاید موضوعاتی و افرادی شما را به چالش بکشند اما بهتر است که خونسردی خود را حفظ کنید و اجازه ندهید که دشمنانتان به اهداف خود برسند. شاید امروز در شرایط نا آشنا قرار بگیرید و احساس ناامنی و سردرگمی در شما به وجود بیاید. این احساسات را از خودتان دور کنید. شما انسان بسیار قوی هستید.

متولدین آبان ماه

امروز باید بیش از هر زمان دیگری به خودتان اهمیت بدهید و مراقب سلامتی خود باشید. یک رژیم غذایی سالم را انتخاب کنید و آن را رعایت کنید. با رژیم و تمرین مناسب می توانید بسیاری از بیماری ها را از خودتان دور کنید. به دنبال جایگزین های کم هزینه برای تفریحات پر خرج خود باشید. از نظر اقتصادی پیشرفت خوبی دارید اما به این معنا نیست که اجازه ولخرجی و زیاده روی داشته باشید. عشق شما اکنون نیاز به توجه ببشتری از سمت شما دارو. بهتر است قبل از اینکه دیر شود، او را دریابید. از کمک کردن به اعضای خانواده دریغ نکنید. شما شخصیتی دارید که باعث امیدواری دیگران می شود. پس امروز همین مثبت بینی را حفظ کنید تا بتوانید به خودتان نیز امید بدهید. بهتر است کمی به کج فهمی هایتان غلبه کنید و بر آنها مسلط باشید.

اگر احساس سردرگمی دارید یا نمی توانید به دیگران اعتماد کنید، وقت را هدر ندهید و همین امروز به یک مرکز مشاوره مراجعه کنید تا دچار آسیب نشوید.

متولدین آذر ماه

امروز روزی است که باید در اموری پیش قدم شوید. اگر به فردی علاقه دارید، بهتر است که دیگر تردید را کنار بگذارید و موضوع را با او در میان بگذارید. شاید بهتر باشد که کمی روی شجاعت و اعتماد بنفس خود کار کنید. افراد زیادی در اطراف شما هستند که مایلند کارشکنی کنند. تنها راه مبارزه با آنها این است که تلاش و تمرکز خود را افزایش دهید. از خلاقیت و هوش خود بهره بگیرید تا بتوانید جذابیت خود را نزد دیگران بیش از قبل به افزایش دهید. شاید از لحاظ احساسی دچار تردید و بددلی شده باشید اما با مراجعه با مشادره می توانید از این احساسات منفی دوری کنید. افرادی را پیدا کنید که در مقابل شما خودشان هستند و فیلم بازی نمی کنند. این افراد لیاقت اعتماد شما را دارند. امشب کمی خودتان را به آرامش دعوت کنید و سعی کنید که افکار منفی را از خود دور کنید.

متولدین دی ماه

امروز تمام کارهای نیمه تمام را به اتمام برسانید و آنها را کامل کنید. کمی بیشتر در زندگی برنامه ریزی داشته باشید تا سختی کمتری را متحمل شوید. شاید امروز زمانی باشد که باید انزوا را کنار بگذارید و کمی بیشتر در اجتماع باشید. زیرا امروز انرژی اجتماعی شما بیش از هر روز دیگری است و باعث می شود که به انجام کارهای مورد علاقه تان بپردازید. کارهایی را انجام دهید که برایتان راحت تر است و شما را سر شوق می آورد. کمی بیشتر پولتان را ذخیره کنید و پس انداز داشته باشید. یک وعده غذایی خوب یا وقت سپری کردن با دوستانتان در رستوران می تواند شما را سرحال کند و خاطره خوبی را برایتان رقم بزند. امروز روزی است که می توانید خوش شانسی های زیادی را در عشق تجربه کنید. پس فرصت را از دست ندهید.

متولدین بهمن ماه

دیگران ممکن است رازهایی را به شما بگویند. رازداری شما برای دیگران جذاب است. فعالیت های شما با خانواده و دوستان تان ممکن است کمی حالت رومانتیک پیدا کند. این اتفاق باعث می شود که کمی ابهام در ذهن شما به وجود بیاورد. اگر در مورد احساسات زیاده روی می کنید، ممکن است کسی به شما آسیب برساند.

امروز روزی است که ممکن است از نظر اقتصادی کمی دچار چالش بشوید اما تاثیرات مثبتی برای شما خواهد گذاشت. زیرا می توانید مدیریت پول تان را بهتر از همیشه در دست بگیرید. در این موقعیت ها سود کردن از نظر مالی می تواند حال شما را خوب کند و باعث می شود که نسبت به آینده خوش بین باشید. چیزی که برای شما لازم و ضروری است، این است که به دنبال چیزهایی بروید که در زندگی به آنها علاقه دارید.

متولدین اسفند ماه

امروز ممکن است افرادی بخواهند که شما را به چالش بکشند اما شما آن ها را پس خواهید زد. فعالیت های فیزیکی می تواند به احساس تعادل و اعتماد به نفس شما کمک کنند. امروز از لحاظ احساسی روز خوش شانسی شماست. می توانید اشخاص جدیدی را ملاقات کنید. سعی کنید که مکان های جدید را برای سفر انتخاب کنید و روزهای جدید و جذابی را تجربه کنید.

انگیزه و بازخوردهای مثبت راهی عالی برای پیش رفتن به سوی آینده است. شاید تنها ویژگی منفی شما این باشد که دیگران نمی توانند درون شما را به راحتی بفهمند. به همین دلیل نمی دانند که رفتار درست با شما چگونه است. امروز کمی برونگرا تر رفتار کنید تا شفاف تر به نظر برسید و دیگران را از سردرگمی رها کنید./نمناک