رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


شهردار تحمل باخت نداشت، ۳ بازیکن حریف را به رُفتگری فرستاد!

شهردار تحمل باخت نداشت، ۳ بازیکن حریف را به رُفتگری فرستاد! خبرگزاری فارس گزارش داد: «از امروز شما باید به‌عنوان نیروی تنظیف در شهرداری مشغول شوید» این حرفی است که یکی از نیروهای با حدود ۱۵ سال سابقه در شهرداری قدس شنیده‌ است. او ماجرا را این‌گونه روایت می‌کند: روز ۱۵ اسفند بازی فینال مسابقات […]

شهردار تحمل باخت نداشت، ۳ بازیکن حریف را به رُفتگری فرستاد!

خبرگزاری فارس گزارش داد:
«از امروز شما باید به‌عنوان نیروی تنظیف در شهرداری مشغول شوید» این حرفی است که یکی از نیروهای با حدود ۱۵ سال سابقه در شهرداری قدس شنیده‌ است.

او ماجرا را این‌گونه روایت می‌کند: روز ۱۵ اسفند بازی فینال مسابقات فوتسال میان واحدها و سازمان‌های مختلف شهرداری قدس به مناسبت دهه فجر برگزار شد که در این بازی تیم شهرداری مرکزی با حضور و بازی شهردار در برابر تیم سازمان فرهنگی ورزشی قرار گرفت.

در این بازی تیم شهرداری مرکزی باخت. اما گویا پایان این مسابقه در سالن ورزشی نبوده و شهردار قدس فردای آن روز ۳ نفر از بازیکنان تیم مقابل را به پاکبانی فرستاده است!

یکی از این نیروها که جابجا شده، می‌گوید: گویا شهردار شهر قدس به‌دلیل ناراحتی از شکست تیمش این احکام را صادر کرده است!

پیگیری‌های متعدد خبرنگار فارس از «سعید شهلی» شهردار قدس برای پیگیری موضوع بی‌نتیجه ماند اما مدیر روابط‌عمومی شهرداری نیز ضمن تایید تلویحی جابه‌جایی‌ها، پاسخ و توضیح لازم را منوط به تصمیم شهردار دانست.