رفتن به بالا
جستجوی ساده جستجوی پیشرفته


برندهای محبوب ایرانی در عمان معرفی شدند

  با نظر سنجی انجام شده در نمایشگاه محصولات ایرانی، برندهای محبوب ایرانی در عمان مشخص و اعلام شدند. ناصرالدین اسلامی فرد،رییس کمیسیون صنایع غذایی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان ضمن اعلام این خبر افزود:در اولین نمایشگاه و جشنواره فروش محصولات ایرانی که در محل نمایشگاه بین المللی عمان برگزار شد،بیش از ۳۰ برند […]

 

با نظر سنجی انجام شده در نمایشگاه محصولات ایرانی، برندهای محبوب ایرانی در عمان مشخص و اعلام شدند.
ناصرالدین اسلامی فرد،رییس کمیسیون صنایع غذایی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان ضمن اعلام این خبر افزود:در اولین نمایشگاه و جشنواره فروش محصولات ایرانی که در محل نمایشگاه بین المللی عمان برگزار شد،بیش از ۳۰ برند ایرانی در حوزه های مواد غذایی، صنایع دستی،کیف و کفش،فرش،شوینده ها و گیاهان دارویی شرکت کردند.

وی افزود:در این نمایشگاه حدود ۱۰۰ هزار نفر از شهروندان عمانی شرکت کردند و فروش خوبی انجام شد،به نحوی که هیچ کالایی به کشورمان عودت داده نشد.

وی تصریح کرد:در نظر سنجی صورت پذیرفته،بیشترین رضایت عمانی ها از برندهای زمزم ،گوشتیران،چی توز،آجیل رویان و محصولات ویتانا بوده است.

دکتر اسلامی فرد گفت: با توجه به درخواست شرکتها جهت حضور در نمایشگاه، فرایند برگزاری دومین نمایشگاه و جشنواره فروش محصولات ایرانی را به زودی آغاز می کنیم و در جلسه آتی کمیسیون صنایع غذایی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان از برندهای فوق تقدیر به عمل می آید.